Tik spėjau pasveikti ir vėl puola ligos. Hmmm, bet per daug tikrai neliūdžiu. Iki mokyklėlės nueinu, kad ir ne į visas pamokas, o po to yra kas rūpinasi manimi ir ateina lankyti su 'kinder siurprizais'. Gyvenu gerai! Gyvenu laukime. Ko laukiu? Žiemos! Žinau, kad praėjusį pavasarį sakiau, jog nebemyliu žiemos, kad nekenčiu jos ir kad greičiau ji keliautu iš Lietuvos, tačiau baigiu susitaikyti su ta mintimi, jog orai neatšils, o rudens (lietaus, vėjo, purvo, balu, apsiniaukusių dienų) aš tiesiog negaliu pakęsti. Ahhh, kaip pasiilgau vakarais tiesiog sėdėti prie lango ir stebėti, kaip lauke sninga; ryte šuoliuoti į mokyklą per dar nenuvalytas pusnis. Pasiilgau to šaltuko, kandančio nosį ir tų storų megztinių, kuriuos jau dabar pradedu traukti iš spintos. Pasiilgau termosinio puodelio rankoje kurio nepaleidžiu mokykloj ir ...šalikų, pasiilgau šalikų, primenančių padangas:D Pasiilgau didelės karalienės eglės kambario kampe, išpuoštos įvairiausiais bumbulais. Ir baltų lempučių savo chatoje, kurios suteikia jaukumo. Pasiilgau tų kalėdinių dainų, nuo kurių jau po kelių savaičių darosi bloga, bet kokia nuotaika apima, kai pirmus kartus jas išgirsti kokiame nors prekybos centre... Ir tie patys "Akropoliai" su savo kalėdinėmis dekoracijomis ir 'išprotėjusiais žmonėmis', nerandančiais dovanų! Be proto pasiilgau mandarinų kvapo.. ir skonio, žinoma! Ir tų visų kalėdinių kepinių kvapo. Aišku ir kūčiukų!:) O kaip dovanos??? Kaip nerealu jas pakuoti ir be abejo išpakuoti....:)))) Kaip gera, kai visi keliauja vieni pas kitus, pasveikinti su švente ir praleisti kartu kažkiek laiko. Tas Kalėdų ryto laukimas....bei tos šypsenos.. ir dar daug daug kitų dalykų, kurių laukiu kartu su ateinančia žiema:)
(Foto - tumblr.com)







