2013 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis

laikas žiemai?



 Tik spėjau pasveikti ir vėl puola ligos. Hmmm, bet per daug tikrai neliūdžiu. Iki mokyklėlės nueinu, kad ir ne į visas pamokas, o po to yra kas rūpinasi manimi ir ateina lankyti su 'kinder siurprizais'. Gyvenu gerai! Gyvenu laukime. Ko laukiu? Žiemos! Žinau, kad praėjusį pavasarį sakiau, jog nebemyliu žiemos, kad nekenčiu jos ir kad greičiau ji keliautu iš Lietuvos, tačiau baigiu susitaikyti su ta mintimi, jog orai neatšils, o rudens (lietaus, vėjo, purvo, balu, apsiniaukusių dienų) aš tiesiog negaliu pakęsti. Ahhh, kaip pasiilgau vakarais tiesiog sėdėti prie lango ir stebėti, kaip lauke sninga; ryte šuoliuoti į mokyklą per dar nenuvalytas pusnis. Pasiilgau to šaltuko, kandančio nosį ir tų storų megztinių, kuriuos jau dabar pradedu traukti iš spintos. Pasiilgau termosinio puodelio rankoje kurio nepaleidžiu mokykloj ir ...šalikų, pasiilgau šalikų, primenančių padangas:D Pasiilgau didelės karalienės eglės kambario kampe, išpuoštos įvairiausiais bumbulais. Ir baltų lempučių savo chatoje, kurios suteikia jaukumo. Pasiilgau tų kalėdinių dainų, nuo kurių jau po kelių savaičių darosi bloga, bet kokia nuotaika apima, kai pirmus kartus jas išgirsti kokiame nors prekybos centre... Ir tie patys "Akropoliai" su savo kalėdinėmis dekoracijomis ir 'išprotėjusiais žmonėmis', nerandančiais dovanų! Be proto pasiilgau mandarinų kvapo.. ir skonio, žinoma! Ir tų visų kalėdinių kepinių kvapo. Aišku ir kūčiukų!:) O kaip dovanos??? Kaip nerealu jas pakuoti ir be abejo išpakuoti....:)))) Kaip gera, kai visi keliauja vieni pas kitus, pasveikinti su švente ir praleisti kartu kažkiek laiko. Tas Kalėdų ryto laukimas....bei tos šypsenos.. ir dar daug daug kitų dalykų, kurių laukiu kartu su ateinančia žiema:)



 
(Foto - tumblr.com)

2013 m. rugsėjo 11 d., trečiadienis

šypsokitės!

Puikiai prisimenu, kai žiūrėjau kažkurią muilo operą (serialą) ir staiga bum - pradėjo rodyti kažkokius pastatus, išsigandusius žmones.. Taip ir išjungiau televizorių nepatenkinta.. Paskambino tada močiutė,visa susijaudinusi, suglumusi .. sako - įsijunkit televizorių, įsijunkit televizorių, pasižiūrėkit kas pasaulyje dedasi! O dėjosi žiaurūs dalykai, kurių tada nė velnio nesupratau. 2001 rugsėjo 11-toji. Nežadu būtent apie tai kalbėti, tiesiog šiandien būtent ta diena ir įvairiausi straipsniai, nuotraukos privertė susimąstyti. Kiek daug aplinkui pritvinkusio pykčio:) Net nereikia žiūrėti į taip toli (palyginus) atgal, kas šiuo metu dedasi pasaulyje?? Asmeniškai man, tikrai kelia šiurpą ta nesantaika, kuri kasdien vis didesnė kyla pasaulyje.
Taigi (kaip ir sakiau), tiek daug pykčio aplinkui, visi pikti, viskuo nepatenkinti, nieko nesutiksi su šypsena. -Lietuva juk,- daug kas pasakytų, bet, manau, nesvarbu, kokiam pasaulio krašte begyventume, turėtume mokėti džiaugtis gyvenimu. Kiekvienas iš mūsų sulaukia tokia laikotarpio, kai šypsotis visiškai nesinori, greičiau norisi verkti arba šaukti ant visų, bet gyvenimas vietoje nestovi, ir visada viskas praeina, (po audringo vakaro išaušta giedras rytas). Nevenkim šypsotis ir šypsena užkrėsti kitų. Kaip gera matyti laimingus žmones aplinkui, tiesiog norisi prieiti ir išbučiuoti tą nepažįstamąją/mąjį, kad nežiūri piktas, o kad gyvenimu džiaugiasi:)
Šiandien internete pasklido toooks nuostabus, nuoširdus filmukas! Žiūrėjau gal kokius aštuonis kartus ir visuomet nusišypsojau.:) Dalinuosi juo ir su Jumis. Įsiklausykit į žodžius.. Jūs nuostabūs, jūs patys geriausi, gražiausi ir esat tokie vieninteliai. Šypsokitės (net jei labai skauda) ir bus daug lengviau:) Šypsokitės, nes kažkas bet kada gali įsimylėti Jūsų šypseną.

(Filmukas, apie kurį kalbėjau:))
 



dabar, nusišypsok plačiai! muaa!!


2013 m. rugsėjo 7 d., šeštadienis

kasės ilgakasės

Nieko nėra gražiau už ilgus ir sveikus plaukus. Žinoma, yra merginų, kurioms visiškai netinka ilgos kasos, o trumpi plaukai atrodo taip žavingai, jog net susimąstai - "blemba, gal ir man reiktų nusikirpti?". Tačiau pasižiūriu į  savo 'uodegą' veidrodyje ir suprantu, kad nekirpčiau jų už nieką pasaulyje. Tai, kone, vienintelis dalykas manyje, kurį aš taip siaubingai myliu.
Manęs panelės neretai klausia, ką aš darau, kokias priemones naudoju, kad turiu tokius ilgus plaukus. Ir man visiškai ne gaila pasidalinti šia informacija su Jumis!

Neplaunu plaukų kasdien!
Ne kartą esu girdėjusi, kad plaukai silpsta, kai yra plaunami kasdien, žinoma, gal tai  nutinka ne kiekvienai, tačiau..:) Jei dažnai plauname plaukus, jie prie to pripranta ir šios procedūros prireikia vis dažniau. Šitą dalyką tikrai esu įsitikinusi. Todėl mano plaukai jau daug daug metų yra pripratinti vonios procedūromis džiaugtis vidutiniškai tik 2 kartus per savaitę. Žinoma, viskas priklauso ir nuo aplinkybių, kartais tenka plauti ir kasdien:) Ką darau? Nieko, pirmiausia stengiuosi jų dažnai neplauti (tačiau, Dieve padėk, tikrai nevaikštau kaip su aliejuje mirkytais plaukais), esu atpratusi ištisai kišti rankas į plaukus, nešukuoju jų, kaip daugelis merginų, kas penkias minutes, netepu jokių kaukių ant šaknų ir.. turbūt viskas:)

Naktimis miegu laisvai surištais plaukais!
Naktį visada juos surišu į lengvą kasą, pirmiausia, man taip daug patogiau, tačiau taip pat tai esu skaičiusi ne viename straipsnyje, kad plaukai bus daug sveikesni jei naktį ą) miegosime laisvai surištais plaukais; b) jei naktį plaukai nebus surišti labai stipriai.:)

Pagalbinės priemonės!
Ką naudoju plaukams tai - vaikišką šampūną (dažniausiai rusišką "Kre kre" :)), retai, bet naudoju plaukų kondicionierių ar kaukes (dažniausiai "Margaritos"),  Išsiplovus galvą, šlapius galiukus tepu nerafinuotu kokoso aliejumi, dar drėgnus plaukus ištepu aliejumi "L'oreal Elvital Extraordinary OIL", prieš šukuojant plaukus išpurškiu skysčiu, apsaugančiu nuo karščio (tiesinimo:)))  "L'oreal Studio Silk&Gloss Hot Straight Spray" ir kažkokiu puršlakiuku, kad lengviau išsišukuotų plaukai iš"Gliss KUR". Šepetį naudoju su natūraliais šeriais:)

Karts nuo karto (gerai jau gerai, beveik kasdien) padeginu savo kasas tiesintuvu ir keturis ar penkis kartus per metus patrumpinu galiukus :) Be to - niekada jų nedažiau ir artimiausiu metu nežadu to daryti:)

Štai ir viskas! :*







2013 m. rugsėjo 4 d., trečiadienis

Pasiilgau!!!

 Vasara baigėsi..o kartu su ja ir šiltas oras, saulė, ilgi ir šviesūs vakarai, įdegusi oda, perpildyti nuo žmonių paplūdimiai..viskas. Nors... kad ir galėtų būti ilgesnė vasara Lietuvoje, džiaugiuosi tuo, kad ji apskritai buvo. Ir man ji buvo velniškai gera.. Gyvenau taip, kad nei viena diena nepraėjo veltui. Dabar vos tik mažas liūdesys pradeda pulti dėl besibaigiančių gražių orų - veju jį lauk! Juk ateina dar vienas savaip įdomus metų laikas, kai vėsius vakarus galėsim praleisti su mylima knyga rankoje ar dievinamu serialu, karštu arbatos puodeliu; kai namus vėl šildys žvakių šviesa, o už lango ramiai kris pageltę lapai ar į langą barbens vėsūs lašai:) Vėl pradeda virti gyvenimas - mokykla, mokyklos seimas, pamokos, mokytojai, popamokinis gyvenimas... Tiesa pasakius, visai to pasiilgau. Visą vasarą kartojau, kaip nenoriu į mokyklą, kaip nelaukiu ir net nenoriu apie tai galvoti, tačiau štai - pirmos dienos joje ir aš kaifuoju!  Vienuolikta klasė.. laukiau jos tikriausiai paskutinius šešerius metus.  Dabar turiu devynis mėnesius, kurie skirti įsitikinti, ar vis dėlto buvo verta taip laukti.

Vasaros metu kartas nuo karto tikrai užsukdavau čia. Visuomet nusišypsodavau, pamačiusi lankytojų skaičių, kuris niekada nerodė nulį. Ne kartą bandžiau atsidaryti naują lapą ir tiesiog pradėti rašyti, bet vasara vis darė savo.. Nežinojau, nei nuo ko pradėti, nei ką noriu pasakyti, ir  šiaip, nežinau, ar išvis turėjau ką pasakyti. Šiandien įsivyniojau į savo šiltąjį chalatą, pasidariau milžinišką puodą arbatos ir pamąsčiau, kad dabar tikrai laikas grįžti. Tiesiog - be proto pasiilgau šito savo mažo pasaulio!

Ir grįžtu.. pažadu lankytis čia kur kas dažniau. Tik su sąlyga - jei nepamiršite ir toliau manęs 'aplankyti'. Bučiuoju!


2013 m. balandžio 30 d., antradienis

o gal reikėtų pradėti

Sakykit ką norit, man šiandien grynų gryniausias penktadienis. O kaip gaila, kad laisva diena nusimato tik viena, nors turbūt reiktų džiaugtis, kad bent tokia yra.

Kas naujo mano fronte? Nelabai kas, nebent vienas dalykas (verčiantis savimi kol kas labai didžiuotis) - pradėjau sportuoti. Be to labai džiaugiuosi, kad salėje lankosi tik moterys, kažkodėl daug maloniau sportuoti!

Pagalvojau, kad su Jumis galėčiau pasidalinti dalykais, kurie MAN padeda pradėti ir nepasiduoti sportuot, kas šiaip svarbu MAN, ir kokios MANO taisyklės (be to, kas privertė patuštint piniginę ir vis dėlto užsirašyti klube) .
  • Pasižiūrėkit aplinkui, kiek daug panelių vaikšto su tobulais kūnais, o dabar pasižiūrėkit į save. Nejaugi jaučiatės gerai ir nenorėtumėt atrodyt už tą žavią panelę???
  • Juk sėdite prie kompiuterių ištisas valandas. Jei sėdite feisbuke, tai bent apsilankykit grupėse, kuriose dalinami įvairiausi patarimai norinčioms turėti dailesnį kūną, užsukit į tumblr - į paieškos langelį įvedę keletą žodžių, susijusių su tobulu kūnu, sveika mityba-  išvysit daug visko, kas būtent mane ir privertė nueiti į salę:)
  • Kuo dažniau pažiūrėkite  į save veidrodyje su kuo mažiau drabužių:)
  • Prisispausdinkit daaaaug visokių paveiksliukų (gražių panelių kūnų, maisto taisyklių ir pan.) ir pasikabinkite labai gerai matomose vietose, kad dažnai užkliūtų už akies.
  • Yra sakoma, kad reikia nusipirkti per mažą drabužį, kad tai būtų paskata sportuoti. Tačiau aš manau, kad geriau jau nusižiūrėti mažą drabužėlį parduotuvėje ir tiesiog dėl jo stengtis. O be to kai kurie drabužiai tinka tik lieknutėms - taigi???
  • Rinkitės sporto salę netoli namų. Šitą išbandžiau ne kartą - veikia:)
  • Rinkitės salę, kurioje jaustumėtės jaukiai.
  • NEIKIT SPORTUOT VIENOS! Tempkitės kartu draugę, kuri neleistų jums tinginiauti ir pasiduoti.
  • Sportinė apranga... Mano manymu, tai labai labai svarbu:) Juk ir noras pakils, kai turėsite naujas kelnes, skirtas sportui:))
  • Muzika! Jei salėje negroja muzika arba ji jums nepatinka - būtinai pasiimkite ausinukus, kai kurios dainos tiesiog padeda iškęsti paskutines minutes ant bėgimo takelio.
  • Ištisai save įtikinėkite, kad jums puikiai sekasi, kad jūs jau matote rezultatus. Patikėkite tuo. Yra toks dalykas, kaip pasąmonės galia ir ji tikrai veikia.
  • Vietoj bandelės į mokyklą įsidėkite vandens buteliuką:) 
  • Rašykit į sąsiuvinį, ką suvalgėte per dieną, bet sąžiningai. Gal pačioms pradės graužti sąžinė, kad sukimšot torto gabalą ir jūsų pastangos (pvz. ant bėgimo takelio) nuėjo perniek:)
  • O svarbiausia - tiesiog LABAI NORĖKIT. Ir aš tikiu, kad jums pavyks. 

Pasidalinu keliais paveikslėliais, gal sugundys ir privers pagalvoti "o gal reikėtų pradėti?":)







2013 m. balandžio 24 d., trečiadienis

užsukit!!

Šiandien su Jumis dalinuosi kaip vienu metu turėti blizgančius plaukus, gražią odą ir būti sočiai! Todėl prašau nepasididžiuoti ir užsukti paskaityti -
http://www.grozioguru.lt/straipsniai/soti-o-tuo-paciu-turi-grazia-oda-ir-blizgancius-plaukus-taip-tai-imanoma
Savo simpatijas galite išreikšti paspausdami like mygtuką, antipatijas - asmenine žinute man!

Mano vieno nuobodaus vakaro darbelis:)


Kaip visada - bučiuoju!

2013 m. balandžio 22 d., pirmadienis

pavydas?


Šiandien galvoje sukas daug minčių, noriu išsikalbėt. Išsikalbėt apie pavydą. Tikriausiai nereikia jokio oficialaus wikipedinio apibrėžimo, kas tai yra, nes kiekvienas daugiau ar mažiau, esame su tuo susidūrę. Mano manymu, yra kelios pavydo rūšys, deja, nei vienos negaliu įvardinti kaip teigiamos. Nors..

Pirmoji - tas pavydas, kai pavydime, liaudiškai sakant, juodai. Kai pamatom kitą (mūsų manymu, prastesnį už mus) turintį tai, ko trokštate jūs, arba vis dėlto norėtumėte turėti. Na, kaip google pasakytų - Pavydas siejasi su nevisavertiškumo kompleksu, kadangi pavyduolis save nuvertina lygindamas su pavydo objekto turėtoju. Čia, manau, galėčiau priskirti tiek pinigus, materialius dalykus, tiek kitus žmones, draugus ir ect. Bet ne apie tokį pavydą šiandien aš svarstau.

Antroji - tas pavydas, kai pavydime, (vėl) liaudiškai sakant, baltai. Na, kai paprasčiausiai žiūrime į kitus, džiaugiamės už juos ir esame laimingi dėl to, kad jie turi tai, ko neturime mes. Vėlgi, ne apie tai noriu kalbėti.

Kalbėti noriu apie trečiąją pavydo formą - kai turime žmogų, kurį mylime ir be proto jo pavydime kitiems. Ahhh... Taip, aš esu žiauriai pavydi ir kad ir kaip mėginčiau, niekaip negaliu su tuo susitvarkyti. Kuo labiau žmogų branginu, tuo labiau jo pavydžiu. Bet vis dėlto, kaip siaubingai nekenčiu to jausmo.
Aišku, jei tavęs žmogus išvis  nepavydi, tai yra kažkas (jei galiu taip pasakyti)- nenormalaus. Pavydėti yra normalu, nes juk taip įrodome, kad kitas žmogus mums rūpi ir yra brangus (čia, aišku, tik vienas iš milijardo būdų įrodyti, kad mums kažkas rūpi) ir iš dalies malonu, kai žinai, kad tavęs pavydi. Tik viskas turėtų būti proto ribose.
Mano manymu, pavydas, kuris jau yra per daug išpūstas - yra pagrindinė pykčių ir skyrybų priežastis. Juk pavydime tada, kai nepasitikime žmogumi, o kai nepasitikime artimu - ir prasideda visos nereikalingos problemos.  Asmeniškai aš, esu tokios nuomonės, kad poros turėtų susėsti ir ramiai aptarti, kas jas neramina, dėl ko jie pergyvena, kas jiems nepatinka ir t.t. Tik visa tai turėtų būti be pykčių, o ramiai ir supratingai.
Juk draugystei yra svarbiausi trys dalykai - pasitikėjimas, išsikalbėjimas(atvirumas), supratimas; o štai, nesenai išreikštame sakinyje būtent ir paminėjau pirmuosius du draugystei svarbius dalykus.
Niekada nesuprasiu ir netoleruosiu porų feisbuko, ar kitų socialinių tinklapių slaptažodžių apsikeitimais. Mano manymų, net sutuoktiniai turi turėti asmenines laisvės. Ir tai nereiškia, kad tas, kuris nesutinka pasidalinti savo slaptažodžiu yra nusidėjėlis ir tik radęs laisvą minutę puola rašinėti savo slaptiems gerbėjams, meilužiams ar panašiai - anaiptol. Juk ir merginoms, ir vaikinams karts nuo karto (aišku ir dažniau:D) norisi pabendrauti su savo draugais, draugėmis, šeima; kažką pasidalinti, pasiguosti, išsikalbėti. Ypač merginoms aktualu pasidalinti kažkokiais asmeniškumais. O paprasčiausiai - pvz., asmeniškai aš, visiškai nenorėčiau savo bėdas išsipasakoti draugei, kurios feisbuke kartu sėdėtų ir jos vaikinas:) Taigi.
Nesuprasiu ir visiško apribojimo nuo aplinkos. Manau, tobula pora ta, kurios nariai sugeba vienas kitam leisti susitikti ir su savo draugais, draugėmis išgerti kavos ir šiaip.. nueiti į klubus ir šiaip... leisti daryti jiems, ką jie nori (nebūtinai kartu su savo porininku) gaila, kad šito man dar reiktų išmokti, nes turbūt sudraskyčiau į gabalus tą, kuri nueitų išgerti kavutės su mano vaikinu:)
Va apie ką ir kalbu, laikas išmokti kai ką praleisti pro pirštus ir nesutirštini spalvų.
Ima pyktis, kad einant kartų tavo vaikiną ar merginą nužiūrinėja priešingos lyties atstovai? Nejuokauk, atsipūsk, džiaukis, kad šalia turi tokį žmogų, kurio geidžia kiti. Turėtum eiti iškėlęs/usi nosį, kad šalia tavęs puikuojasi gražuolė/is:) Argi ne taip?:)
Šia tema turbūt galėčiau kalbėti valandų valandas, bet.. Taip kad, tikrai - atsipūskim, nustokim pavydėti, ir džiaukimės tuo, ką turime dabar, kad per tuos visus kvailus pavydus, vėliau nereiktų gailėtis ir braukti sūrias ašaras.
O šiaip, reziume, geriausia niekam niekada nieko nepavydėti. Bus lengviau gyventi ir bambos negriauš:)
Gero likusio vakaro!





2013 m. balandžio 21 d., sekmadienis

grožio guru.lt

Zuikiai! Nepamirškit aplankyti manęs www.grozioguru.lt/blogas/collare !!! Būtent ten galite rasti ir patarimų, ir pamokėlių, ir receptų... Jei nerasit naujų įrašų čia - tikriausiai rasit ten, taip kad nepamirškit užsukt!

Bučiuoju!



2013 m. balandžio 19 d., penktadienis

pavasarinis džiaugsmelis

Labaslabaslabas! Kaip pastebėjau, mano apsilankymai čia vis retėja, bet radus laisvą minutę vis dėlto sugrįžtu ir šių savo "namų" tikrai nepamirštu!

Tiesiog negaliu nustoti šypsotis! Termometro stulpeliu kylantis raudonas brūkšnelis dienas daro tiesiog tobulomis. Nejaugi pagaliau sulaukėme pavasario (o gal reikėtų sakyti vasaros)?

Šiltų dienų laukiau ne tik todėl, kad juodai užkniso sniegas ir minusinė temperatūra (kitaip sakant, iš kiemo niekaip neišeinanti žiema, kurią seniau (iki šių metų) taip mylėjau), jų laukiau ir dėl vieno pirkinio, kurį laiką kabėjusio mano spintoje ir laukusio savo eilės. Taiiiiigi, noriu pristatyt jums savo naująjį tamsiai mėlynos spalvos, militaristinio stiliaus, pavasarini paltuką, kurį taip dievinu... Galiu drąsiai teigti, kad tai pats mylimiausias ir geriausias mano pirkinys!


Kadangi pagaliau lauke takeliai sausi ir nebeslidūs, žieminius batus palieku ilsėtis iki kitos žiemos (tikiuosi ne greit ateinančios) ir vaduoju juos savo mylimomis platformomis. 


Ir viską vainikuosiu bendru vaizdu, ką rinksiuosi šiandien, pasivaikščioti po šiek tiek (arba ne tik šiek tiek) nusibodusį, bet vis dėlto labai mylimą Šiaulių miestą.



Bučkis!

2013 m. balandžio 12 d., penktadienis

gimtadienis ir kitos staigmenėlės

ATSIPRAŠAU, kad buvau truputį dingusi iš savo erdvės.. Mokykla mane baigia suėsti, bet, ačiū Dievui, atriedėjo ilgai lauktas savaitgalis ir galėsiu pasidžiaugti ramybe. Kas naujo įvyko mano gyvenime per tas dienas? Hmmmm...

Prieš savaite sukakojo (:D) taip ilgai lauktas 17-ka! Buvau parašiusi ilgą įrašą, nupasakojantį apie visą gimimo dieną su visomis smulkmenomis, bet tada pagalvojau, kad per daug aplink piktų žmonių ir nelabai norisi, kad pavydas ar blogos emocijos būtų išreikštos manajai dienai. Bet keliais žodžiais apibūdinant - dienos (visos trys:D) buvo TOBULOS. Jaučiausi neapsakomai mylima ir nebuvo nieko apart milijonus staigmenų. Buvau  įsitikinusi, kad gimtadienis bus siaubingas, bet klydau - jis buvo geriausias per visą mano trumpą gyvenimą ir abejoju, ar dar kuris jį pranoks.:)
Įmetu keletą nuotraukėlių..
12 valanda nakties...

 


Meilė

Nusikriokusios ir su nubėgusiu tušu:) Mano gyva staigmena, netikėtai atvažiavusi pas mane iš Šilutės, kad pasveikintų su gimtadieniu:))) MYLIU, GYTE!

Dar viena nereali gimtadienio dovana: Viena panelė, dirbanti www.grožioguru.lt pasiūlė pradėti rašyti blogą būtent tame tinklapyje. Man tai didžiulė garbė ir dar ir dabar negaliu atsigauti gavusi tokį pasiūlymą. Būtent šiandien buvo įkeltas mano pirmasis, prisistatymo, įrašas ir ahhhhh! Netveriu savajame kaily! Pažadu - neišduosiu ir nepamiršiu  šio blogo! Kartais čia įkeltus įrašus galėsite rasti TEN, kartais atvirkščiai, o kai kada įrašai bus visiškai skirtingi. Taigi pristatau Jums - www.grozioguru.lt/blogas/collare ir tris kartus VALIO  (valiovaliovalio) naujai pradžiai.!

P.s. Kadangi jaučiuosi kaip orų mergaitė, nes pastebėjau, kad kiekviename įraše paminiu orus, tai noriu su Jumis pasidžiaugti, kad praneša PAVASARĮ!!! (ta prasme, orus, primenančius tikrą pavasarį) Laukiu nesulaukiu, tikiuosi greit galėsim į šoną mesti storus paltus ir šalikus:)

Gero savaitgalio!!!! BUČIUOJU!

2013 m. balandžio 3 d., trečiadienis

whats-in-my-bag

Kaip gyvenat, draugai? Aš tai džiaugiuosi saulės spinduliais, šildančiais pro langą, ir meldžiuosi, kad ji pasirodytų ir penktadienį, per gimtadienį, nors prognozės praneša tik "stiprų sniegą" ir ūkanotą dangų. "Smagu" gimti pavasarį, jei jį išvis galima vadinti pavasariu:)

O iš tikrųjų įrašiukas visai ne apie tai! Ir pati turėjau tokių minčių ir kažkas anonimiškai paprašė, jog parodyčiau, kas mano rankinėje. Iš dalies, atrodo labai jau asmeniška, nes dažniausiai tašėj  būna sukrautas visas mano gyvenimas, bet, kadangi šiuo metu ten ypatingai tuščia  ir nėra nieko asmeniško - galiu pasidalinti ir su jumis!


Mano bagažas! Telpa čia viskas. Turbūt, bėdai esant, sutalpinčiau ir pusę savo spintos. Iš tiesų, ji niekuo neypatinga, bet tuo ir žavi mane:) 


  1. Kosmetinė. Visada keliauja su manim, nors beveik niekada jos turinio nenaudoju išėjus iš namų (apart blizgius).
  2. Pirštinės. (Gerai, jų čia kaip ir neįmanomą gerai įžiūrėti:( )
  3. Kvepalai. 
  4. Piniginė.
  5. Rankų kremas. Ypač pavasarį, kai vis dažniau pirštinės atsiduria rankinėje, o ne ant rankų - rankytės pyksta ant manęs:(
  6. Servetėlės:D Į kosmetinę man netelpa, o jei jau rodau visą tašės turinį, tai viską ir reikia rodyti, ane?:D
  7. Telefooonas. Mylimas BlackBerriukas:)
  8. Akiniai.


Kosmetinė.. Šiaip čia pagrindiniai  man reikalingi dalykėliai,  kuriuos naudoju kasdien. O blizgesiai.. Jo, niekada neišsirenku, kurio man reikia labiausiai, tai ir keliauja su manim, kone, pusė turimų :) 



 Kai pavasarinė saulytė netikėtai išlenda pro pūgas ir visgi pasirodo, be akinių nebelabai ir įmanoma, ypatingai, kai dar yra sniego, kuris atspindi šviesą. Taigi, akiniai visada su manim, jei netyčia jų prireiktų. Žiauuuuuriai myliu šitą dėklą. Vasara kvepia, o akiniams nėra šansų sulūžt:) 


Pati didžiausia mano meilė, kurią labai taupau ir saugau. Carolina Herrera 212 New York. 



Na štai, patys matot, kad nieko ypatingo nesinešioju. Dažniausiai be visų šių dalykų dar būna be galės buteliukų vandens, kremų, maišiukų; megstiniai, maistas ir kitos nesąmonės.:)

O dabar einu toliau šildytis prie lango, Jums - geros dienos !



2013 m. kovo 30 d., šeštadienis

:*

Šiais metais turėjau progą sudalyvauti lietuvių kalbos įskaitoje ( nu gerai, nori nenori turėjau dalyvaut..:D) ir rinkausi potemę, kuri skamba taip: "Rašytojas L.J. teigia, jog socialiniai tinklai primena šiukšlyną". Plušėjau ir darbavausi įrodinėdama, kad šie internetiniai tinklapiai tikrai primena šiukšlyną, bet, žinoma, kiekvieną laisvą minutę tose šiukšlėse pati kimarinu.:)) Ir negaliu pasakyti, kad labai tuo gailiuosi. Žinoma, ten tikrai be galo daug nesąmonių, ir jeigu nebūtų to dievaičio Facebook'o turėčiau daugiau laisvo laiko paskaityti mylimas knygas ar pabūt su draugėm realybėje ( o ne pabendraut per kompiuterį:) ). Vis dėlto feisbukas turi ir teigiamų pusių, apie kurias visas šiandien tikrai nekalbėsiu. Pakalbėsiu tik apie  vieną, su kuria šiandien ir vėl 'susitikau'!!!
Daug kas teigia, kad nelabai realu internetu susirasti TIKRĄ draugą ar širdies draugę/ą. Laužau šitą mitą. ĮMANOMA - ir net labai!
Per tą patį, šiandien tiek daug kartų minimą, feisbuką, prieš tris metus pradėjau susirašinėti su panele, kuri gyvena Raseiniuose!(Rasvegase, pramogų miestelį). Kaip ji atsirado mano anketos drauguose? Paprastai, kažkuri pasikvietėm į draugus, vedamos smalsumo peržiūrėti kitas nuotraukas. O gavosi taip, kad bendrauti pradėjom, kai ji kažko asmenine žinute paklausė apie mano plaukus:))) Ir susibendravom taip, jog diena iš dienos kalbėdavomės su kameromis per kitą dievaitę - Skype, o likusį laiką prapliurpdavom telefonu. Mano šeima matė, kaip susidraugavom ir kokios tapom artimos, kad net nereikėjo labai stengtis zyziant, kad išleistu pas naująją draugę į kitą miestą:) Smagiausia tai, kad visiškai svetimi namai priima tave kaip šeimos narį, o kompiuterinės draugės pažįstami ir draugai - kaip seną gerą draugę:) Ir ta draugystė tikrai nenutrūko. Ne kartą važiavom leisti atostogas viena pas kitą, o dabar radusios mažiausią galimybę apsilankom svečiuose. Skirtumas tik tas - kad užaugom:) Dar, nebent, kitos temos ir problemos, bet savo drauge taip pat labai labai myliu! Ir šiandien kelias valandas galėjau praleisti pas būtent Ją, todėl kupina gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos užsivedžiau parašyti šį įrašą:)
Ir moralas... (kaip gi be jo???) - tikrus draugus galime rasti net ir kitame mieste, net ir visagalyje feisbuke, (tik lengvai galima suklysti, pasitikint žmogumi, kuris toli anaiptol nėra vertas draugo vardo, nepraraskit budrumo) visur, nes tikrų draugų ieškoti nereikia, juos mums atsiunčia likimas (kartais pačiais keisčiausiais būdais). Ir.. atstumas draugystei toli gražu ne visada yra trugdis, nes, kai labai nori VISKAS yra įmanoma:)
P.S. Migliau, myliu tave!






Ir pabaigai.. dainelę, kurią taip šiandien įsimylėjau:)
Bučkis !

2013 m. kovo 27 d., trečiadienis

Vakaras su švelniu itališku desertu "Panakota"

Esu siaubinga saldumynų mylėtoja ir nieko sau dėl to negaliu padaryti. Ta proga noriu su Jumis pasidalinti vienu be proto paprastu, bet tuo pačiu be galo skaniu deserčiuku, kuriuo dažnai mėgstu palepinti save ir namiškius. Nuotraukos, žinoma, kaip visada - nesugeba atskleisi realybės vaizdo ir tuo labiau skonio, ypač, kai yra darytos pasitelkiant išmaniuoju telefonu (apmaudu, bet juo darytos nuotraukos išgauna geresnį vaizdą nei turimu fotoaparatu).

2 itališkas deserto "Panakota" porcijoms reikės :
  • 1 stiklinės grietinėlės (30proc.)
  • 50g. cukraus
  • 1 šaukšto želatino
  • Poros šaukštų vandens
  • Šaukštelio vanilinio cukraus
  • Trintų braškių
  • Kivių, bananų ar bet kokių kitų norimų vaisių  papuošimui 


  •  Pirmiausia želatiną reikia užpilti šaltu vandeniu ir palikti valandai išbrinkti. (aš palieku gal pusvalandžiui (nes neturiu kantrybės laukt valandą), bet viskas man puikiai spėja išbrinkti ir per pusvalandį). Po to pašildyti vandens vonelėje ar mikrobangų krosnelėje, kol ištirps.



  •  Grietinėlę reikia įpilti į puodą, suberti cukrų ir vanilinį cukrų, maišant užvirinti. Tadaaaa sumažinkit ugnį, įpilkit ištirpintą želatiną ir GERAI išmaišykit. Bet nebevirinkit:)


  • Gautą masę išpilstykit į formeles ar stiklines ir įdėkit į šaldytuvą 3-4 valandoms sustingti (nors  man gerai sustingsta ir per porą valandų).

 

  • Prieš pateikiant jau sustingusia masę, užpilkit trintomis braškėmis ir papuoškit vaisiais. (Kadangi aš esu super faina ir  esu alergiška kiviams - puošiu banano riekutėmis).





Vuolaaaaa!! Skonis iš tikrųjų geras, o šitą "Pinakotą" galėčiau drąsiai rašyti į "Top10 skanumynai, gaminami namie".

Gero likusio vakaro!

2013 m. kovo 26 d., antradienis

Sportas?

Iš kart perspėju, kad kažkaip įrašas gavosi ilgas, tai kam neaktualu ar neįdomu - prasukit:D

Kažkas, pasislėpęs po  anonimo kauke,  komentare, po įrašu, paprašė, kad padaryčiau įrašiuką, apie sportą ir dailias kūno linijas. Hmm... Manyčiau, turėčiau būti pati paskutinė iš visų, kurios turėtų kalbėti ta tema . Užmetus akį į mano figūrą pasidaro aišku, kad nesu didelė sporto gerbėja:D Bet šiokią tokią nuomonę turiu, kuria ir galėčiau su jumis pasidalinti.:)

Iš tikrųjų,  sportas yra žiauriai reikalingas, kad būtume sveiki, žvalūs ir mažiau sirgtume ir blablabla. Tą žinot ir jūs patys. O dailios, gražios kūno linijos taip pat neįmanomos be sporto. Tačiau vien sportuodamos tikrai nepasieksit tokių rezultatų, kuriuos įmanoma pasiekti suderinus sveiką mitybą ir sportą.

Tiesą pasakius, niekada netikėjau, kad sportuojant taip keičiasi nuotaika, energija ir begalės kitų dalyku. Bet patyriau savo kailiu. Prabusdavau žvali ir visą dieną tokia išlikdavau. Nesvarbu, ar diena ūkanota, ar saulėta - norėdavau judėti, tvarkytis, visur lėkti ir, tiesiog, nestovėti vietoj. Apie nuotaika net nebekalbu - ištisai būdavau su šypsena ir jaučiausi neapsakomai gerai! Taip, kad, sportas tikrai daro stebuklus.

Vis dėlto, mano nuomone, svarbiausia keliaujant gražios figūros link, yra ne sportas ir ne mityba:) Svarbiausia yra stipri valia, kurios labiausiai ir trūksta viskam pradėti. Manau, ją ugdo šioks toks pasikankinimas:) (pirma mintis - badavimas, bet tikrai neagituoju to daryti!), o šiaip, manau, padeda motyvacija (nuotraukos, įrašai, draugų- šeimos palaikymas ir t.t.)

Yra sakoma, kad net šuo kariamas pripranta (nu jo, truputį per žiauriai ..:D) Tuo noriu pasakyti, kad nieko nėra lengva šiame gyvenime, tačiau persilaužus kančia gali tapti didžiausiu hobiu. Niekas nesako, kad pirmos savaitės sporto salėje yra lengvos, taip pat kaip ir pirmos savaites pakeitus savo maisto racioną, tačiau praėjus tam tikram laikui sporto klubas gali tapti geriausia vieta atsipalaidavimu ir didžiausias kablys, o sveikas maistas gyvenimo dalimi. Tikrai, tereikia tuo tikėti ir sąžiningai dirbti!

Iš tikrųjų, pati buvau pajutus, ką reiškia, kai kažkas  priverčia pradėt sportuot ir neleidžia pasiduoti, o galiausiai pati už to užsikabinau ir net laukdavau, kada vėl lėksiu į salę paplušėt (apie tai rašiau seniau). Didžiausia bėda, kad po to kas nors nutinka, dėl ko padarai pertrauką, o tada pradėti vėl žiauriai sunku.

Sportu, mano žiniomis, geriausia užsiiminėti 5dienas/7-ių. Dvi iš jų skirti cardio pratimams (tai bėgimas, dviračio minimas, slidės,  stepas ir t.t), o likusias tris dirbti ant raumenų su svoriais. Taip pat svarbu organizmui leisti pailsėti tas dvi dienas, tai prisideda prie greitesnio rezultato.
Šiomis taisyklėmis vadovavausi maždaug tris mėnesius, ir tikrai jaučiausisi daug geriau.

Mityba. Hmmm... Versijų yra milijonai ir čia tik jau Jūs patys galit rinktis, kas geriau. Esmė, kad valgyti reikia dažnai, bet po mažai. Tarkim penkis - šešis kartus per dieną.  Tai turėtų būti trys normalūs patiekalai ir tarp jų lengvi užkandžiai. Ir valgyti ne šiukšles, o normalų,sveiką, pilnavertį maistą. Rytais geriausiai tinka košės. Neaplenkti reiktų vištienos, daug vaisių ir salotų. Tiesa, sakoma, kad vaisius geriausia valgyti pirmoje dienos pusėje. O vakarienei šauniausia rinktis kefyrą ar pasukas. Kartą per savaitę, galima daryti iškrovos dieną (tarkim, visą dieną gerti tik kefyrą..:)) Taip pat galima sau skirti dieną, per kurią būtų galima pasilepinti ir pyragėliu ar kitu skanėstu, esmė, kad reikia valgyti SU SAIKU.
Reikia pamiršti visus miltinius dalykus, cukrų-druską, atsisveikinti su Mc bei kokakolą ir t.t.t.t.t.t.t... Ir svarbiausia - gerti daug daug vandens. ( Ne arbatų, bet būtent vandens (ir kuo šaltesnio nes tuomet organizmas eikvoja energiją (kalorijas), kad sušildytų išgertą vandenį ))

Dietos.. Esu prieš jas, nes naudos iš jų nėra, kuo greit atsikratai, tas dar greičiau ir dvigubai sugrįžta:) Tačiau yra viena išimtis.:) Ne kartą bandžiau "Angelo" dietą ir visada lieku patenkinta. Be to, nėra grįžtamojo efekto:). Didžiausias minusas, kad tomis savaitėmis būnu pikta kaip žiežula...:))

Tai va. Nesu nei sporto specialistė, nei dietologė, tiesiog pasidalinau trupučiu savo žinių. Gal kažkam tai padės, gal kažkas ras prie ko prikibti, tebūnie. Nors nieko naujo nepasakiau, ko jūs nebūtumėt patys žinoję. Šiaip, pati dabar labiausiai suku galvą, iš kur pasisemti valios, kad ramia širdimi praeičiau pro Milkos šokolado skyrių..:)

Šiam kartui tiek. Būkit gražios!!!





















































Paskutiniai du paveikslėliai tikras auksas:D Atrodo lengvi, bet taip viską pakerta, kad ragutis:)