Nieko nėra gražiau už ilgus ir sveikus plaukus. Žinoma, yra merginų, kurioms visiškai netinka ilgos kasos, o trumpi plaukai atrodo taip žavingai, jog net susimąstai - "blemba, gal ir man reiktų nusikirpti?". Tačiau pasižiūriu į savo 'uodegą' veidrodyje ir suprantu, kad nekirpčiau jų už nieką pasaulyje. Tai, kone, vienintelis dalykas manyje, kurį aš taip siaubingai myliu.
Manęs panelės neretai klausia, ką aš darau, kokias priemones naudoju, kad turiu tokius ilgus plaukus. Ir man visiškai ne gaila pasidalinti šia informacija su Jumis!
Neplaunu plaukų kasdien!
Ne kartą esu girdėjusi, kad plaukai silpsta, kai yra plaunami kasdien, žinoma, gal tai nutinka ne kiekvienai, tačiau..:) Jei dažnai plauname plaukus, jie prie to pripranta ir šios procedūros prireikia vis dažniau. Šitą dalyką tikrai esu įsitikinusi. Todėl mano plaukai jau daug daug metų yra pripratinti vonios procedūromis džiaugtis vidutiniškai tik 2 kartus per savaitę. Žinoma, viskas priklauso ir nuo aplinkybių, kartais tenka plauti ir kasdien:) Ką darau? Nieko, pirmiausia stengiuosi jų dažnai neplauti (tačiau, Dieve padėk, tikrai nevaikštau kaip su aliejuje mirkytais plaukais), esu atpratusi ištisai kišti rankas į plaukus, nešukuoju jų, kaip daugelis merginų, kas penkias minutes, netepu jokių kaukių ant šaknų ir.. turbūt viskas:)
Naktimis miegu laisvai surištais plaukais!
Naktį visada juos surišu į lengvą kasą, pirmiausia, man taip daug patogiau, tačiau taip pat tai esu skaičiusi ne viename straipsnyje, kad plaukai bus daug sveikesni jei naktį ą) miegosime laisvai surištais plaukais; b) jei naktį plaukai nebus surišti labai stipriai.:)
Pagalbinės priemonės!
Ką naudoju plaukams tai - vaikišką šampūną (dažniausiai rusišką "Kre kre" :)), retai, bet naudoju plaukų kondicionierių ar kaukes (dažniausiai "Margaritos"), Išsiplovus galvą, šlapius galiukus tepu nerafinuotu kokoso aliejumi, dar drėgnus plaukus ištepu aliejumi "L'oreal Elvital Extraordinary OIL", prieš šukuojant plaukus išpurškiu skysčiu, apsaugančiu nuo karščio (tiesinimo:))) "L'oreal Studio Silk&Gloss Hot Straight Spray" ir kažkokiu puršlakiuku, kad lengviau išsišukuotų plaukai iš"Gliss KUR". Šepetį naudoju su natūraliais šeriais:)
Karts nuo karto (gerai jau gerai, beveik kasdien) padeginu savo kasas tiesintuvu ir keturis ar penkis kartus per metus patrumpinu galiukus :) Be to - niekada jų nedažiau ir artimiausiu metu nežadu to daryti:)
Štai ir viskas! :*



Komentarų nėra:
Rašyti komentarą