2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis

2012 m. rugpjūčio 10 d., penktadienis

friendship

O vis gi, zmogui labai svarbu yra tureti draugu. Tai tie asmenys, kurie neleidzia tau justis vienisam, arbaaaa neleidzia daryti kvailysciu .. vienam:) Taciau, kaip sunku yra atsirinkti, kurie draugai yra tikri, kuriais galima pasitiketi, ant kuriu pecio galima issiverkti ir kuriems galime atiduoti visa savo sirdi:) O kartais gali prireikti net 8 metu, kad 9taisiais suprastum, jog vis del to, zmogus, kuriuo pasitikejai kaip paciu savimi - nera tikras tavo draugas. Tai labiau pazistamasis, kuris veik zino apie tave viska, nors net nera to vertas.
Ir buna kartais, kad turime vienus draugus tuos, su kuriais linksmai leidziame laisvalaiki, pramogaujame, TUSINAM ir siaip darom nesamones. Ir yra draugai, su kuriais PIRMIAUSIA nori pakalbeti kai nutinka kazkas labai gero ir, kai zeme slysta is po koju.
Yra tokiu draugu, kurie pirmiausia rupinasi savo problemomis, ir yra tokie - kurie suprate, kad jautiesi prastai, mes viska ir atleks pas tave. Yra zmoniu, su kuriais turi apie kazka pakalbeti, ir yra draugu, su kuriais gera net tyleti.:) Yra zmones, kuriems gali valandu valandas aiskinti kazka, ka nori pasakyti, ir yra tie - kurie tave supranta is puses zodzio.
Visu 100procentu sutinku su tuo, kad suaugi tada, kai supranti, jog tikrus draugus galima suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu. Tik turbut galeciau pataisyti - kad tikriems draugams, uztenka vieno rankos pirsto...:)

Visada reikia buti tais, kurias zmones noretu pasitiketi. Ir niekada negalima suteikti priezasties jiems tavimi nebepasitiketi:) Jeigu istiesi kitam pagalbos ranka, mano manymu, kazkada kazkas isties tau jas dvi:)
Nustokim buti dviveidziais, uztenka detis tuo kuom nesam:) Ir uzrakinkit savo pavyda po devyniom spynom:) Niekas taip greitai nesugeba griauti draugystes, kaip pavydas. Kuris dazniausiai kyla is niekur, viska sueda, o del to veliau mes ilgai ilgai gailimes.

Zmones turetu suprasti, kad TIKRU DRAUGU negali nusipirkti uz jokius pinigus, taciau gali taip greitai juos prarasti ir niekada nebesusigrazinti....:)

As esu be proto laiminga, kad turiu pacia nuostabiausia drauge, kokia tik galima tureti. Ne, ji tiesiog man kaip sese:) Ji visada randa man laiko ir jai visada rupi mano dziaugsmai ir problemos. Ji pasiruosus isklausyti nors ir 100kartu kartojama istorija ir pasiruosusi 200kartu bandyt mane nuraminti. JI ta, pas kuria as begu kai man begalo gera ir ta, pas kuria einu, kai plysta sirdis:) Ji man lauktuviu parveza milziniska minksta chalata, sakydama, kad daugiau niekada nesusalciau, ir vaisina skaniausia arbata, kai mato, kad nuo kalbu  man isdziusta gerkle:) Ji mane vakarais tempia uz kojos is lovos zadindama, kai per anksti uzmiegu, bet nakti uzkloja silta kaldra kad nesusalciau:) Ji liepia man tyleti ir nustoti juoktis 3h ryto virtuveje (kai mes uzsimanom kazka suvalgyti) bet tuo paciu pati juokiasi savo isterisku juoku! Ji lygiai taip pat nenustygdama laukia Kaledu kaip ir as. Ji mano gimtadienio dovana daro dar 3menesius po mano gimtadienio, bet kaledu dovana iteikia vos spejus prasideti gruodziui! JI cypia lygiai taip pat kaip ir as, kai nutinka kas nors ko as ilgai laukiau, ir stipriai apkabina kai kazko nesulaukiu. Ir dziaugsmas jos - nuosirdus. Be jokio pavydo. Su geriausiom viltim ir pasiulymais. Ji ta, del kurios man negaila nieko:) Ir ta, del kurios padaryciau tikriausiai viska.! Ji ta, apie kuria as galeciau rasyti valandu valandas .. Ji - MANO PATI GERIAUSIA DRAUGE!


Zinot, linkiu tokiu nuostabiu draugu kiekvienam. Tik bukit geri, niekada ju neiskaudinkit. Nes yra be proto skaudu, kai verkia tavo geriausias draugas. Buckis.






collare






2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

:*!

Kaip malonu, kai kiekviena diena statistikoje matau vis daugiau apsilankiusi, siame puslapyje, zmoniu. Kaip malonu, kai nuolatos gaunu pasiulymu, ka kaikurie noretu matyti siame bloge. Kaip faina, kai vis gaunu laiskiuku, kad greiciau rasyciau naujus postus (labai atsiprasau, kad vis uztrunku, bandau atsidziaugti savo atostogu likuciu!). Kaip faina isgirsti, kad kazkas - www.collaregrt.blogspot.com atsidaro pirmiau nei feisbuka! Viskas ziauriai faina, ir as noriu pasakyti dideli ACIU, nes niekada nemaniau, kad kazka sis blogas sudomins.

JUS visada esat laukiami komentaruose! Komentuooooookit, ka manot, ko truksta, kas nepatinka! Juk kritika yra geriausias spyris tobulumo link. O ir grazius zodelius malonu paskaityti. Man malonu zinoti jusu nuomone, o juk komentuoti galite anonimiskai! 

BUCKIS JUMS VISIEMS DIDZIAUSIAS. Geros nakties, geros ateinancios dienos, ir iki susimatymo:*


collare

"Siandien taip elegantiskai sninga..."

O siandien Afrikoje sensacija!! Gal kunui ir ne pati maloniausia, bet sypsena sukelusi ne vienam:)
Uzsimiegojusi priejau prie lango ir tiesiog pagalvojau, kad man vaidenasi. Patrynusi akis, supratau, kad toli grazu ne. Lauke SNIGO. Taigi, siandien, 2012.08.07, beveik visa diena snigo, po kazkur 20metu pertraukos!
Afrikos ziema, turbut, pats keisciausias laikotarpis, koki teko regeti. Diena pries pugas, as gulejau kiemelyje ant gultu ir bandziau deginti savo balta oda:) Sviete saule, buvo karsta ir geriau saltus kokteilius.  Vakarop pradejo vesti.. Nakti : -1C , o diena, kur buves kur nebuves sniegas. Kuris per simtmeti laiko pirma karta VIENU METU snigo visoje Pietu Afrikoje.  Viskas butu buve idealu, jei buciau turejusi ziemine  striuke....... brr:)))


*atsiprasymas didziausias, nuotraukos darytos telefonu....*





collare

tik tik tik

O vis del to slykstus dalykas yra laukimas. Manau, ne as viena pastebejau, kad jis turi kazkokiu stebuklingu galiu:))))) Ta prasme, sustabdyti laika. Atrodo kai kazko siaubingai SIAUBINGAI lauki minutes virsta valandom, valandos parom, dienos savaitem, savaites metai ir panasiai... Ir kuo labiau tu zmogus lauki, tuo labiau tas veikia...:) Tikriausiai ji galeciau prirasyti i - "Top 5 jausmai, kuriu negaliu pakesti". Ir visai nesvarbu, ko tu belauktum: Savo issvajotosios meileees, tam tikros datos, kazkokios keliones, kazkokiu atsakymu, pakvietimo, galu gale elementariausio laisko, jeigu tau jis yra svarbus. Kalbant apie pastaraji laukima - vis susimstau, kaip kartais sunku sulaukti sms, taciau, o kaip zmones laukdavo mylimu zmoniu laisku, kurie keliaudavo tikrai ne pora minuciu. Ah, aciu Dievui, keiciasi laikai ir technologijos.
Ka as pati savo kailiu isitikinau, kad kai tu nustoji taip siaubingai nerimauti ir trypcioti - viskas, ko laukei nutinka daug greiciau. VISKAS, KO LABIAUSIAI TROKSTI IR LABIAUSIAI LAUKI - NUTINKA TADA, KAI MAZIAUSIAI TIKIESI!!!!

Ir is tikruju, koks brangus yra laikas. Retai kada as susimastau KAIP greitai jis lekia. Bet kai pasiziuri atgal (ok, niekada to nereikia daryti), supranti, kaip greit it kiek daug jau praejo. Siandien prisedau su kavos puoduku ir pagalvojau, kiek daug visko jau nuveikta mano gyvenime ir kiek dar begales padaryti liko. IR kaip nenumaldomai lekia laikas , todel puse to ko noriu - tikriausiai nespesiu...:) Bjaurus dalykas tas laikas, nes jo atsukti atgal negalima. Ir tai ka noretum pakeisti - niekada nebepkeisi. Ta, ka norejai pakartoti - ne, to paties niekada nebepakartosi. Ir lekia - laikas - kartais taip greit, kai buna gera gera, o kartais taip letai, kol lauki kad tau bus gera.:) Dabar esu tokia be proto del visko laiminga, ir jauciu kaip dienos tiesiog skrieja.... Gaila, kad nera -pause- mygtuko gyvenimo pultely.



collare



2012 m. rugpjūčio 1 d., trečiadienis

Mylet save!

Susimasciau. Kiek daug stebuklu gali padaryti pasitkejimas savimi. Pasiziuriu i kai kurias paneles, kurios tikrai nera isvaizdzios, neturi grazios figuros, ar tiesiog nera kazkuo ypatingos, bet kai jos pacios save myli, ir kiekviena ryta pries veidrodi nusisypso... kaaaai jos labai labai pasitiki savimi ir jauciasi pacios graziausios - pas jas atsiranda kazkas, vat tas kazkas - kas baisiai traukia aki.:) Kai zmogus patinka sau, pradeda dar labiau patikti ir kitiems! Ir as tuo isitikinau jau ne karta. Kai tu pats jautiesi gerai, nuo veido nenulipa sypsena - visi i tave atkreipia demesi, galu gale net komplimentu nepagaili. Bet kai esi suruges ir kai buna viena is tu dienu, kai tiesiog negali i save ziureti - net geriausia, naujausia suknele nepakeis nieko. Nebeturesi to 'cinkiuko' kuris visiems traukia aki. Todel tikriausiai moralas butu toks, kad laikas ismokti save myleti toki koks esi. Visada gali stengtis, ir turetum - tapti geriausiu, nes tobulumui ribu nera, bet tuo paciu turi gerbti ir zavetis savimi koks esi siandien. Tik zinoma, viskas turi buti proto ribuose, nes kai prasideda beribe savimeile, dingsta ir visas zavesys. Buckis.

collare

2012 m. liepos 29 d., sekmadienis

Afrikos uzmiesty...

Sumastem kazkuria diena isvykt uz miesto, i labai labai grazu restorana. Ir is tikruju labai paliko ispudi. Tokia jau ta Pietu Afrika, per viena valanda gali pervaziuoti per jos kaip ir tris "etapus".
1)Per ta 'juodaja', tai centras. Kuriame beveik vien juodi, o i pacia pacia centro dali - niekas net nesiulo vaziuoti baltam zmogui:)
2)Per ramiaja, ir kaip as vadinu - jaukia Afrika:) Kur namai namuuuukai, gatves apaugusios medziais ir zydinciom gelem, Kavines ir kavinukes, ir daug vaiksciojanciu zmoniu. (aciu Dievui, cia ir gyvenu:))) )
3) AFRIKA Afrika.:) Kur laukine gamta, kalnaaaaaaaaaiiiii, laukai ir panasiai.
(( 4 ) galeciau ivardinti ir 4ta. zoologijos parkai ir vietos prie ju. Na ten tai tikru tikriausia Afrika. Vaziuoji automobiliu o aplinkui vaiksto liutai..:))))) )

Tai va, ta kart buvom Afrikoj numeris 3:DD Dieve, kaip ten buvo grazu:) Isvaziavus uz Johannesburgo pasimato begales tusciu kalnuu, laukai laukai ir jokiu pastatu. O is tos kavines terasos puikiai matosi visas tas vaizdas. Beet... (kaip toj dainoj apie muse..) " as turiu problema, cia gyvena... BABUNAI...." :) viskas buvo idealu, kol prie pat kavines ivaziavimo prie masinos neissoko babunai. Kokie 3:) o cia ne siaip sau bezdzionytes, uz mane jos gerokai didesnes ir yra beproto plesrios. Taip, kad nuvaziavusios dar gera laiko tarpa prasedejome automobily, kol neatejo juodukai musu palydeti..:) ahh,,, se tau ir afrika:))))








50 faktu apie mane



  •   As Dievinu ilgai miegoti
  •   Man 16  
  •   Megstu gaminti maista
  •  Dievinu apsipirkineti, bet nekenciu matuotis
  •   Patinka keliauti
  •   Visada garsiai dainuoju, kai lieku viena namuose
  •   Nemegstu mokyklos
  •   Pakankamai gerai mokausi
  •   Noriu idealiai moketi ir suprasti chemija
  •   Kartais megstu piesti, bet niekada neturiu daug fantazijos
  •  Turiu drauge, kuria visomis prasmemis galiu vadinti seimos nare
  •  Be galo myliu sunis! Ypac kuo didesnius
  •  Myliu mazus leliukus
  • Nemoku pykti
  •  Bijau kalbeti angliskai:D
  • Noriu gyventi Vilniaus sienamiesty:D
  •  Megstu greiti
  • Be proto laukiu 17to gimtadienio
  • Neturiu kantrybes
  •  Myliu palanga
  • Dievinu kapucino
  • Myliu lietaus kvapa, bet nekenciu kai lija diena!
  •  Mano plaukai siekia juosmeni
  •  Niekada neturiu ka apsirengti..
  • Esu labai savikritiska
  • Turiu laaaaabai geras drauges is Silutes bei Raseiniu, su kuriomis susipazinom per fb, bet esam susitikusios jau nekarta!
  • Daaaug kalbu
  •  Muzikos klausau - visokios
  •  Beveik niekada neziuriu teliko (nebent MMG)
  • MYLIU GOSSIP GIRL
  •  Esu isranki
  • Esu labai pavydi
  •  Turejau vezliuka, bet teko ji parduoti nes is oro staigiai pasidare didele baime ropliams sliuzams ir t.t…
  • Noreciau gyeventi nuosavam name
  • Turiu daug kompleksu
  • Man labai patinka mano pavarde, bet nekenciu savo vardo
  •  Turiu ukrainietisko lenkisko ir lietuvisko kraujo
  •  Megstu staigmenas
  • Graziausios geles – ilgos, dideliais ziedais baltos (raudonos)  rozes
  •  Noriu didelio bolkono, nes vasara man be galo patinka ten leisti laika
  •  Megstu leisti vakarus namuose
  •  Noriu nuvykti I Paryziu
  • Noriu issokti su parasiutu
  • Visada noriu pralekt su karuselem, bet visada labai bijau ir nevarau:D
  • Turiu geriausia mama ir fainiausia teti!
  •  Daug juokiuosi arba sypsausi
  •  NEKENCIU dviveidziu zmoniu
  •  Pasidariau priklausoma nuo feisbuko;(((((
  • Esu uzsispyrus
  • Tikiu horoskopais, kai juose raso gerai:)




collare


2012 m. liepos 24 d., antradienis

Piknikas Roziu parke

Siaaaandien turejom ziauriai smagu piknikiuka Rociu parke. Na gerai, roziu dabar per daugiausia nebuvo (primenu, cia dabar ziema!:( ) bet vistiek buvo smagu! Kadangi, kaip ir darbo diena, tai zmoniu beveik nebuvo taip pat, todel buvo ramu ir jauku:) Prisisedejom, prisijuokem, prisivalgem kinieciu gaminta sushi:) Prie antradienio galiu padeti rieeeeebu pliusa!:D





collare

:))))



pajiehali...::))


































collare

Kai labai nori - nieko nera neimanomo.


Visada visi sako, kad, kai labai nori, nieko nera neimanomo. Ir as, zinoma, niekada tuo netikedavau.

As dievinu saldumynus, ivairiausius saldainukus,guminukus, vienu zodziu viska – kas saldu ir skanu. Nutella… nomnom..:) Skaniausi patiekalai – pasta.. Makaronai, ravioles ir t.t. Viskas, kas labiausiai padeda tapti ‘didesniai’:D Begioti as nekesdavau. O sporto saleje visada su draugem tinginiaudavom. Valios? nee, pas mane jos niekada nebuvo:)

Bet baigesi tuo, kad mane visa tai uzkniso. Atsibodo stovet pries veidrodi ir nervintis del to, kad galeciau atrodyti geriau, bet neatrdodau. Pasizadejau sau per vasaros atostogas valgyti TIK sveika maista Ir daug daug sportuoti.  Nors giliai sirdy zinojau, kad man tai neimanoma…

Ir tada kiekviena kart sau sakiau – as to nepadarysiu, as negaliu, man neiseis. Bet as taip siaubingai norejau, as taip norejau ir taip laukiau kada pradesiu savo sumanyma. Atskridau I Pietu Afrikos respublika. Ir .. susiemiau. Jau praejo pusantro menesio, as maitinuosi tik sveiku maistu ir einu I sporto sale 5kartus per savaite. Pirmu dvieju savaiciu nenoriu net prisiminti. Pirmo begimo Johannesburgo gatvemis taip pat (cia, gatves nera lygios kaip Lietuvoje, cia – kalnas pakalne.. o begom 4km..:) maniau mane reikes partempti ant peciu..:) o dabar ta darau kelis kart I savaite, ir jauciuosi puikiai. As turiu daug daugiau energijos, be sustojimo noriu visur lekti ir viska veikti. Numeciau 5.5kg ir kiekviena diena jauciu ta nerealu jausma, kai tavo visi dzinsai tau per dideli! Sporto klubas tapo nebe kankyne, o dalykas kurio as labiausiai laukiu. Ir tas noras kiekviena diena daryti daugiau ir daugiau. Reiktu didziausia ACIU pasakyti Arnui (seses vyrui), nes jis neleido pasiduot ir kiekviena kart kartojo ir  vis tebekartoja, kad as galiu. O as galiu. Visi gali, tik reiketu ismesti tuos visus zodzius kaip “ne, neisies; ne nebegaliu; ne, nepadarysiu” . Viskas imanoma, ka bedarytum. Reikia tik labai labai noreti. Ir NIEKADA nepasiduoti,o  ir pradetu tikslu nemesti, pajutus pirmuosius sunkumus:)  



collare


2012 m. liepos 23 d., pirmadienis

i believe in your dreams

"Zmones gali tik mazdaug numanyti apie pati save, ko jie galetu - ko ne. Bet kai tu pats patiki savimi, jei tu isivaizduoji, vadinasi, tu tai gali ispildyti, tu tai gali pasiketi, kad ir kaip kiti dusintu tavo svajones. Zinok, kad tavo svajone priklauso tau,tavo svajone gyvent tik tada, jei tu ja tikesi, net jei tukstanciai netikes nei tavim, jei ja. Svajone augs, kai tu padesi jai augti, kai tu ja maitinsi darbais , kai tu jai suteiksi vilciu - ji tau parodys savo vaisius. Tai bus, nes kitaip buti negali. Tie, kurie netiki - jie patikes, bet tik tada, kai tu patikesi savim ir savo svajone, ir tu, bei tavo svajones sekimo istorija taps pavyzdziu. Jei noresi, kad tavo svajone kvepuotu, tu praeisi zariju kelia, praeisi audras, praeisi puolancius sunis. Tu esi zmogus, tu esi gimes genijus, tu gali ir tu pasieksi tik tada, kai neleisi, kad kiti tavo svajone dusintu. NIEKADA NIEKAM NELEISK SAVO NEIGIAMOMIS MINTIMIS UZDUSINTI TAI, KAS SIRDYJE SUKELIA JUMS DZIAUGSMA ZINANT, KAD TU TURI SVAJONE IR GALI JAI SUTEIKTI GIVYBE."

"Kaskart, kai kas nors sakys, kad negali, uzsikimsk ausis, nes negali tik tie, kurie tiki, kad negali. Kaip sakoma -"impossible is nothing" ir visada tuo tikek. Tikek savimi. Neigiami zmones visada kartos tas pacias savo nusibodusias ir neteisingas tiesas. Noredami Tave palauzti i savo buri. Prie tu, kurie niekada netures to, ka tures tie kurie tiki ir siekia. Nepasiduok. Ir niekada nenustok savimi tiketi. Nenuleisk ranku. Keliauk savo keliu ir nesidairyk atgal, viskas yra tik priekyje."



collare



2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

Sestadienio popiete Moyo's


Vakar turejau proga, papietauti Pietu Afrikieciu restorane – “Moyo's”. Asmeniskai man jis labai patinka savo savotiskumu. Patiekalai ir muzika, kuri groja siame restoranelyje, zymiai skiriasi nuo kitu restoranu. Padavejai, zinoma, tik juodaodziai. Moteru galvas puosia plunksnu ‘kepureles’, o visu padaveju veidus puosia dazais ismarginti rastai, ir jeigu tu pageidauji – jie tau taip pat ispies kazka ant veido. Pasak juos, gilioje Pietu Afrikoje tie rastai turi savo reiksme ir yra svarbus.
Butent sis Moyo's man patinka tuo, jog yra parke. Todel netoli taves yra zasu apsuptas ezerelis, daug medziu ir daug gamtos. Tai is tiesu atpalaiduoja!:) Gero likusio savaitgalio…:)

*visada malonu, kai vesu vakara pasiulo silta pleda..*

collare

2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Meile seile!:)

Is pradziu kazkaip feisbuke netycia uzmaciau, dabar jau ir demotyvacija.lt puslapyje radau sukurta demotyvacija apie tai..

Porele, kaip porele, regis, taciau komentaras po nuotrauka tiek visus sujaudino, kad sia nuotrauka pasidalino virs 200, patinka paspaude virs 7000zmoniu. Ir net demotyvacija jau spejo sukurt:)
Cituoju komentara :
"Paciai keista pagalvojus, kad praejo tik 2 menesiai, kai nakti parasei zinute "islysk pro langa", ir sedejai ten pasitieses pleduka, prisideliojes zvakiu, prisiskynes tulpiu, grojai ir dainavai "if I was your boyfriend" :D Kai saukei po langu "pica kepsim kita syki, o dilaito nepardave" tikriausiai dar pati nesupratau, kad juokiuosi ne del to, kad juokinga, o del to, kad kazkur giliau atsirado mazyte mazyte kibirkstele. ir per ja negalejau paimt ir atsisakyti susitikti kita diena, ir dar kita, ir dar.. ir sokti vidury nakties bachata, ir kepti sumustinius, ir stebeti kaip tu isijautes ka nors pasakoji, kaip nedrysti pabuciuoti, kaip mokai mane vietoj dilaito nusipirkti "miau", kaip parasai velai vakare noriu tave pabuciuoti pries miega, ir uz penkiu minuciu parasai zinute "iseik", nors lauke lyja, salta, o as po pizamu ir apsimiegojusi.. Prisipazinsiu, kai pamates telefone senas senas nuotraukas, kuriose buves draugas is zvakiu sudeliojo sirdi, pasakei "kadanors padarysiu geriau!" , nesitikejau, kad sedesiu ant is smelio sukastu foteliu, kai aplinkuj degs zvakes, gros rami muzika, kais fondiu sokoladas, as gersiu sampana, o tu grosi musu megstamiausia daina, o kopose sedes piiilna zmoniu, stebinciu kaip as sureaguosiu i staigmena, ir saukianciu, besidziaugianciu kartu su mumis, kad tau pavyko! nesitikejau, kad kadanors busiu kam nors tokia gera, kad taip kuo nors pasitikesiu, isvis netikejau kad dar yra tokiu kaip tu, besimegaujanciu kiekviena gyvenimo akimirka, taip gerbianciu visas moteris, taip mokanciu patraukti ir suzaveti! Ir dar, neiseina is galvos man Agnutes zodziai : "dar per preita kelione Domas juokais sauke Mantvilee, myliu tave!, o per sia jau girdziu kaip tyliai y ausi kuzda "isimylejau.." 
Pasaka, nieko nepridursi. Is tikruju nemaniau, kad dar yra tokiu isradingu ir mielu bachureliu:) Ne karta esu sakiusi, kad jei tureciau galimybe buti vaikinu - visa savo demesi atiduociau panelei. Niekas nesako leisti tukstancius litu brangioms dovanoms ar gelems, kartais tereikia trupuuuucio isradingumo ir paprasciausiai nuosirdumo. Kodel daugelis, siomis dienomis, nesupranta, kad kiekviena diena sedeti ant to paties suoliuko apsikabinus nera labai jau smagu. Noris kazko.. stebinancio ir verciancio plaaaaciaiiiii nusisypsot. 
Jei galeciau, paspausciau sitam vaikinui ranka. Nuosirdziai. Ir ka gi, galiu tik palinket graziu graziu akimirku...:)))))))


(demotyvacijos nuoroda - http://www.demotyvacijos.lt/tai-turi-suzinoti-1539587.html)


collare

2012 m. liepos 18 d., trečiadienis

Brumbrum..

Nezinau, ne neisvaizduoju kodel turiu tokia didele silpnybe automobiliams ir motociklams. Tikriausiai ne vienas dailus automobilis nepravaziavo palydimas mano zvilgsnio. Taip pat ir britvaaaa. Ha, idomu - visos mazos mergytes alpsta del lelyciu, o as seile varvindavau del masinyciu:) Ir turejau viena dideli kabrioleta.. o ir laiskuose Kaledu seneliui uzsimindavau apie masina arba... arba lele:( bet dabar ne apie tai. 
 Budama cia, Pietu Afrikos respublikoje, prisiziuriu tiek idealiu masinyciu kad net akys baigia isvarveti.  Kazkaip pradejau galvoti, kad galbut nuo dabar reiktu pradeti taupyti litukus, kad 18gimtadieniui pasidovanociau sau kokia tobula masinyyyte...?:) Imetu keliata savo mylimiausiuju - 

*aston martin v12 - vanquish*
 *bmw z4 roadster*
 *audi r8*
 *bugatti veyron*

mmmm......
collare

2012 m. liepos 17 d., antradienis

GOSSIP GIRL. LIEŽUVAUTOJA.

Gossip girl... hm. Geriausias per 16metu matytas serjalas. Vienas is tu, kuri pradejus nori ir nori dar. O sudomi gal tuo savo jaunatviskumu, intrigomis ir graziais zmonemis. Nezinau, bet jauciuosi pakankamai keistai kai nebenoriu nieko kito, tik leisti pusdienius lovoje ir serija po serijos ziureti serjala. Pavyko uzkabinti net savo sese, kuri jau nebera paaugle ir is pradziu juokesi is manes:)  Jeigu dar kuriai is jusu neteko ziureti sio serjalo - daug ka prarandat, siulau parsisiusti:) Trumpai ji apibudinus - KABLIUKAS. mmmm....



 p.s. visai pamirsau pasakyti, kad viena is pagrindiniu priezasciu, del ko dievinu si serjala - Blair ir Chuck:)

XOXO,  collare



2012 m. liepos 16 d., pirmadienis

South Africa


Negaliu atsidziaugti, kad esu Pietu Afrikoje:)!  Vien jau , kad pabegau is nusibodusiu Siauliu, bet ir tai, kad cia, ZIEMOJE, silciau nei Lietuviskoje vasaroje. Imetu cia keleta nuotrauku, kad isivaizduotumete, kaip atrodo gamta. 

Viena is priezasciu, kodel gera gyventi Pietu Afrikoje – CIA 9 MENESIUS TESIASI VASARA!!! O likusius 3 tiesiog silta (diena iki +25) ir nera jokio lietaus.  Pasaka…….

                                                          *sirduciu formos lizdeliai!


 
                                      *zinoma, vasara visi sie vaizdai atrodo daug nuostabiau,
                                                                  nes viskas buna zalia




                                                              *truputis gyventoju....::)))






                                                                                                                              collare