2013 m. rugsėjo 11 d., trečiadienis

šypsokitės!

Puikiai prisimenu, kai žiūrėjau kažkurią muilo operą (serialą) ir staiga bum - pradėjo rodyti kažkokius pastatus, išsigandusius žmones.. Taip ir išjungiau televizorių nepatenkinta.. Paskambino tada močiutė,visa susijaudinusi, suglumusi .. sako - įsijunkit televizorių, įsijunkit televizorių, pasižiūrėkit kas pasaulyje dedasi! O dėjosi žiaurūs dalykai, kurių tada nė velnio nesupratau. 2001 rugsėjo 11-toji. Nežadu būtent apie tai kalbėti, tiesiog šiandien būtent ta diena ir įvairiausi straipsniai, nuotraukos privertė susimąstyti. Kiek daug aplinkui pritvinkusio pykčio:) Net nereikia žiūrėti į taip toli (palyginus) atgal, kas šiuo metu dedasi pasaulyje?? Asmeniškai man, tikrai kelia šiurpą ta nesantaika, kuri kasdien vis didesnė kyla pasaulyje.
Taigi (kaip ir sakiau), tiek daug pykčio aplinkui, visi pikti, viskuo nepatenkinti, nieko nesutiksi su šypsena. -Lietuva juk,- daug kas pasakytų, bet, manau, nesvarbu, kokiam pasaulio krašte begyventume, turėtume mokėti džiaugtis gyvenimu. Kiekvienas iš mūsų sulaukia tokia laikotarpio, kai šypsotis visiškai nesinori, greičiau norisi verkti arba šaukti ant visų, bet gyvenimas vietoje nestovi, ir visada viskas praeina, (po audringo vakaro išaušta giedras rytas). Nevenkim šypsotis ir šypsena užkrėsti kitų. Kaip gera matyti laimingus žmones aplinkui, tiesiog norisi prieiti ir išbučiuoti tą nepažįstamąją/mąjį, kad nežiūri piktas, o kad gyvenimu džiaugiasi:)
Šiandien internete pasklido toooks nuostabus, nuoširdus filmukas! Žiūrėjau gal kokius aštuonis kartus ir visuomet nusišypsojau.:) Dalinuosi juo ir su Jumis. Įsiklausykit į žodžius.. Jūs nuostabūs, jūs patys geriausi, gražiausi ir esat tokie vieninteliai. Šypsokitės (net jei labai skauda) ir bus daug lengviau:) Šypsokitės, nes kažkas bet kada gali įsimylėti Jūsų šypseną.

(Filmukas, apie kurį kalbėjau:))
 



dabar, nusišypsok plačiai! muaa!!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą