Taigi (kaip ir sakiau), tiek daug pykčio aplinkui, visi pikti, viskuo nepatenkinti, nieko nesutiksi su šypsena. -Lietuva juk,- daug kas pasakytų, bet, manau, nesvarbu, kokiam pasaulio krašte begyventume, turėtume mokėti džiaugtis gyvenimu. Kiekvienas iš mūsų sulaukia tokia laikotarpio, kai šypsotis visiškai nesinori, greičiau norisi verkti arba šaukti ant visų, bet gyvenimas vietoje nestovi, ir visada viskas praeina, (po audringo vakaro išaušta giedras rytas). Nevenkim šypsotis ir šypsena užkrėsti kitų. Kaip gera matyti laimingus žmones aplinkui, tiesiog norisi prieiti ir išbučiuoti tą nepažįstamąją/mąjį, kad nežiūri piktas, o kad gyvenimu džiaugiasi:)
Šiandien internete pasklido toooks nuostabus, nuoširdus filmukas! Žiūrėjau gal kokius aštuonis kartus ir visuomet nusišypsojau.:) Dalinuosi juo ir su Jumis. Įsiklausykit į žodžius.. Jūs nuostabūs, jūs patys geriausi, gražiausi ir esat tokie vieninteliai. Šypsokitės (net jei labai skauda) ir bus daug lengviau:) Šypsokitės, nes kažkas bet kada gali įsimylėti Jūsų šypseną.
(Filmukas, apie kurį kalbėjau:))
dabar, nusišypsok plačiai! muaa!!

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą