2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis

2012 m. rugpjūčio 10 d., penktadienis

friendship

O vis gi, zmogui labai svarbu yra tureti draugu. Tai tie asmenys, kurie neleidzia tau justis vienisam, arbaaaa neleidzia daryti kvailysciu .. vienam:) Taciau, kaip sunku yra atsirinkti, kurie draugai yra tikri, kuriais galima pasitiketi, ant kuriu pecio galima issiverkti ir kuriems galime atiduoti visa savo sirdi:) O kartais gali prireikti net 8 metu, kad 9taisiais suprastum, jog vis del to, zmogus, kuriuo pasitikejai kaip paciu savimi - nera tikras tavo draugas. Tai labiau pazistamasis, kuris veik zino apie tave viska, nors net nera to vertas.
Ir buna kartais, kad turime vienus draugus tuos, su kuriais linksmai leidziame laisvalaiki, pramogaujame, TUSINAM ir siaip darom nesamones. Ir yra draugai, su kuriais PIRMIAUSIA nori pakalbeti kai nutinka kazkas labai gero ir, kai zeme slysta is po koju.
Yra tokiu draugu, kurie pirmiausia rupinasi savo problemomis, ir yra tokie - kurie suprate, kad jautiesi prastai, mes viska ir atleks pas tave. Yra zmoniu, su kuriais turi apie kazka pakalbeti, ir yra draugu, su kuriais gera net tyleti.:) Yra zmones, kuriems gali valandu valandas aiskinti kazka, ka nori pasakyti, ir yra tie - kurie tave supranta is puses zodzio.
Visu 100procentu sutinku su tuo, kad suaugi tada, kai supranti, jog tikrus draugus galima suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu. Tik turbut galeciau pataisyti - kad tikriems draugams, uztenka vieno rankos pirsto...:)

Visada reikia buti tais, kurias zmones noretu pasitiketi. Ir niekada negalima suteikti priezasties jiems tavimi nebepasitiketi:) Jeigu istiesi kitam pagalbos ranka, mano manymu, kazkada kazkas isties tau jas dvi:)
Nustokim buti dviveidziais, uztenka detis tuo kuom nesam:) Ir uzrakinkit savo pavyda po devyniom spynom:) Niekas taip greitai nesugeba griauti draugystes, kaip pavydas. Kuris dazniausiai kyla is niekur, viska sueda, o del to veliau mes ilgai ilgai gailimes.

Zmones turetu suprasti, kad TIKRU DRAUGU negali nusipirkti uz jokius pinigus, taciau gali taip greitai juos prarasti ir niekada nebesusigrazinti....:)

As esu be proto laiminga, kad turiu pacia nuostabiausia drauge, kokia tik galima tureti. Ne, ji tiesiog man kaip sese:) Ji visada randa man laiko ir jai visada rupi mano dziaugsmai ir problemos. Ji pasiruosus isklausyti nors ir 100kartu kartojama istorija ir pasiruosusi 200kartu bandyt mane nuraminti. JI ta, pas kuria as begu kai man begalo gera ir ta, pas kuria einu, kai plysta sirdis:) Ji man lauktuviu parveza milziniska minksta chalata, sakydama, kad daugiau niekada nesusalciau, ir vaisina skaniausia arbata, kai mato, kad nuo kalbu  man isdziusta gerkle:) Ji mane vakarais tempia uz kojos is lovos zadindama, kai per anksti uzmiegu, bet nakti uzkloja silta kaldra kad nesusalciau:) Ji liepia man tyleti ir nustoti juoktis 3h ryto virtuveje (kai mes uzsimanom kazka suvalgyti) bet tuo paciu pati juokiasi savo isterisku juoku! Ji lygiai taip pat nenustygdama laukia Kaledu kaip ir as. Ji mano gimtadienio dovana daro dar 3menesius po mano gimtadienio, bet kaledu dovana iteikia vos spejus prasideti gruodziui! JI cypia lygiai taip pat kaip ir as, kai nutinka kas nors ko as ilgai laukiau, ir stipriai apkabina kai kazko nesulaukiu. Ir dziaugsmas jos - nuosirdus. Be jokio pavydo. Su geriausiom viltim ir pasiulymais. Ji ta, del kurios man negaila nieko:) Ir ta, del kurios padaryciau tikriausiai viska.! Ji ta, apie kuria as galeciau rasyti valandu valandas .. Ji - MANO PATI GERIAUSIA DRAUGE!


Zinot, linkiu tokiu nuostabiu draugu kiekvienam. Tik bukit geri, niekada ju neiskaudinkit. Nes yra be proto skaudu, kai verkia tavo geriausias draugas. Buckis.






collare






2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

:*!

Kaip malonu, kai kiekviena diena statistikoje matau vis daugiau apsilankiusi, siame puslapyje, zmoniu. Kaip malonu, kai nuolatos gaunu pasiulymu, ka kaikurie noretu matyti siame bloge. Kaip faina, kai vis gaunu laiskiuku, kad greiciau rasyciau naujus postus (labai atsiprasau, kad vis uztrunku, bandau atsidziaugti savo atostogu likuciu!). Kaip faina isgirsti, kad kazkas - www.collaregrt.blogspot.com atsidaro pirmiau nei feisbuka! Viskas ziauriai faina, ir as noriu pasakyti dideli ACIU, nes niekada nemaniau, kad kazka sis blogas sudomins.

JUS visada esat laukiami komentaruose! Komentuooooookit, ka manot, ko truksta, kas nepatinka! Juk kritika yra geriausias spyris tobulumo link. O ir grazius zodelius malonu paskaityti. Man malonu zinoti jusu nuomone, o juk komentuoti galite anonimiskai! 

BUCKIS JUMS VISIEMS DIDZIAUSIAS. Geros nakties, geros ateinancios dienos, ir iki susimatymo:*


collare

"Siandien taip elegantiskai sninga..."

O siandien Afrikoje sensacija!! Gal kunui ir ne pati maloniausia, bet sypsena sukelusi ne vienam:)
Uzsimiegojusi priejau prie lango ir tiesiog pagalvojau, kad man vaidenasi. Patrynusi akis, supratau, kad toli grazu ne. Lauke SNIGO. Taigi, siandien, 2012.08.07, beveik visa diena snigo, po kazkur 20metu pertraukos!
Afrikos ziema, turbut, pats keisciausias laikotarpis, koki teko regeti. Diena pries pugas, as gulejau kiemelyje ant gultu ir bandziau deginti savo balta oda:) Sviete saule, buvo karsta ir geriau saltus kokteilius.  Vakarop pradejo vesti.. Nakti : -1C , o diena, kur buves kur nebuves sniegas. Kuris per simtmeti laiko pirma karta VIENU METU snigo visoje Pietu Afrikoje.  Viskas butu buve idealu, jei buciau turejusi ziemine  striuke....... brr:)))


*atsiprasymas didziausias, nuotraukos darytos telefonu....*





collare

tik tik tik

O vis del to slykstus dalykas yra laukimas. Manau, ne as viena pastebejau, kad jis turi kazkokiu stebuklingu galiu:))))) Ta prasme, sustabdyti laika. Atrodo kai kazko siaubingai SIAUBINGAI lauki minutes virsta valandom, valandos parom, dienos savaitem, savaites metai ir panasiai... Ir kuo labiau tu zmogus lauki, tuo labiau tas veikia...:) Tikriausiai ji galeciau prirasyti i - "Top 5 jausmai, kuriu negaliu pakesti". Ir visai nesvarbu, ko tu belauktum: Savo issvajotosios meileees, tam tikros datos, kazkokios keliones, kazkokiu atsakymu, pakvietimo, galu gale elementariausio laisko, jeigu tau jis yra svarbus. Kalbant apie pastaraji laukima - vis susimstau, kaip kartais sunku sulaukti sms, taciau, o kaip zmones laukdavo mylimu zmoniu laisku, kurie keliaudavo tikrai ne pora minuciu. Ah, aciu Dievui, keiciasi laikai ir technologijos.
Ka as pati savo kailiu isitikinau, kad kai tu nustoji taip siaubingai nerimauti ir trypcioti - viskas, ko laukei nutinka daug greiciau. VISKAS, KO LABIAUSIAI TROKSTI IR LABIAUSIAI LAUKI - NUTINKA TADA, KAI MAZIAUSIAI TIKIESI!!!!

Ir is tikruju, koks brangus yra laikas. Retai kada as susimastau KAIP greitai jis lekia. Bet kai pasiziuri atgal (ok, niekada to nereikia daryti), supranti, kaip greit it kiek daug jau praejo. Siandien prisedau su kavos puoduku ir pagalvojau, kiek daug visko jau nuveikta mano gyvenime ir kiek dar begales padaryti liko. IR kaip nenumaldomai lekia laikas , todel puse to ko noriu - tikriausiai nespesiu...:) Bjaurus dalykas tas laikas, nes jo atsukti atgal negalima. Ir tai ka noretum pakeisti - niekada nebepkeisi. Ta, ka norejai pakartoti - ne, to paties niekada nebepakartosi. Ir lekia - laikas - kartais taip greit, kai buna gera gera, o kartais taip letai, kol lauki kad tau bus gera.:) Dabar esu tokia be proto del visko laiminga, ir jauciu kaip dienos tiesiog skrieja.... Gaila, kad nera -pause- mygtuko gyvenimo pultely.



collare



2012 m. rugpjūčio 1 d., trečiadienis

Mylet save!

Susimasciau. Kiek daug stebuklu gali padaryti pasitkejimas savimi. Pasiziuriu i kai kurias paneles, kurios tikrai nera isvaizdzios, neturi grazios figuros, ar tiesiog nera kazkuo ypatingos, bet kai jos pacios save myli, ir kiekviena ryta pries veidrodi nusisypso... kaaaai jos labai labai pasitiki savimi ir jauciasi pacios graziausios - pas jas atsiranda kazkas, vat tas kazkas - kas baisiai traukia aki.:) Kai zmogus patinka sau, pradeda dar labiau patikti ir kitiems! Ir as tuo isitikinau jau ne karta. Kai tu pats jautiesi gerai, nuo veido nenulipa sypsena - visi i tave atkreipia demesi, galu gale net komplimentu nepagaili. Bet kai esi suruges ir kai buna viena is tu dienu, kai tiesiog negali i save ziureti - net geriausia, naujausia suknele nepakeis nieko. Nebeturesi to 'cinkiuko' kuris visiems traukia aki. Todel tikriausiai moralas butu toks, kad laikas ismokti save myleti toki koks esi. Visada gali stengtis, ir turetum - tapti geriausiu, nes tobulumui ribu nera, bet tuo paciu turi gerbti ir zavetis savimi koks esi siandien. Tik zinoma, viskas turi buti proto ribuose, nes kai prasideda beribe savimeile, dingsta ir visas zavesys. Buckis.

collare