Kaip malonu, kai kiekviena diena statistikoje matau vis daugiau apsilankiusi, siame puslapyje, zmoniu. Kaip malonu, kai nuolatos gaunu pasiulymu, ka kaikurie noretu matyti siame bloge. Kaip faina, kai vis gaunu laiskiuku, kad greiciau rasyciau naujus postus (labai atsiprasau, kad vis uztrunku, bandau atsidziaugti savo atostogu likuciu!). Kaip faina isgirsti, kad kazkas -
www.collaregrt.blogspot.com atsidaro pirmiau nei feisbuka! Viskas ziauriai faina, ir as noriu pasakyti dideli ACIU, nes niekada nemaniau, kad kazka sis blogas sudomins.
JUS visada esat laukiami komentaruose! Komentuooooookit, ka manot, ko truksta, kas nepatinka! Juk kritika yra geriausias spyris tobulumo link. O ir grazius zodelius malonu paskaityti. Man malonu zinoti jusu nuomone, o juk komentuoti galite anonimiskai!
BUCKIS JUMS VISIEMS DIDZIAUSIAS. Geros nakties, geros ateinancios dienos, ir iki susimatymo:*
collare
http://3.bp.blogspot.com/-7nTb8lrh3Yc/UAhwvuDFJRI/AAAAAAAAATY/2-x8nsTMuRQ/s1600/2011photochallenge.png
AtsakytiPanaikintipadaryk šitą challenge:)