2013 m. balandžio 30 d., antradienis

o gal reikėtų pradėti

Sakykit ką norit, man šiandien grynų gryniausias penktadienis. O kaip gaila, kad laisva diena nusimato tik viena, nors turbūt reiktų džiaugtis, kad bent tokia yra.

Kas naujo mano fronte? Nelabai kas, nebent vienas dalykas (verčiantis savimi kol kas labai didžiuotis) - pradėjau sportuoti. Be to labai džiaugiuosi, kad salėje lankosi tik moterys, kažkodėl daug maloniau sportuoti!

Pagalvojau, kad su Jumis galėčiau pasidalinti dalykais, kurie MAN padeda pradėti ir nepasiduoti sportuot, kas šiaip svarbu MAN, ir kokios MANO taisyklės (be to, kas privertė patuštint piniginę ir vis dėlto užsirašyti klube) .
  • Pasižiūrėkit aplinkui, kiek daug panelių vaikšto su tobulais kūnais, o dabar pasižiūrėkit į save. Nejaugi jaučiatės gerai ir nenorėtumėt atrodyt už tą žavią panelę???
  • Juk sėdite prie kompiuterių ištisas valandas. Jei sėdite feisbuke, tai bent apsilankykit grupėse, kuriose dalinami įvairiausi patarimai norinčioms turėti dailesnį kūną, užsukit į tumblr - į paieškos langelį įvedę keletą žodžių, susijusių su tobulu kūnu, sveika mityba-  išvysit daug visko, kas būtent mane ir privertė nueiti į salę:)
  • Kuo dažniau pažiūrėkite  į save veidrodyje su kuo mažiau drabužių:)
  • Prisispausdinkit daaaaug visokių paveiksliukų (gražių panelių kūnų, maisto taisyklių ir pan.) ir pasikabinkite labai gerai matomose vietose, kad dažnai užkliūtų už akies.
  • Yra sakoma, kad reikia nusipirkti per mažą drabužį, kad tai būtų paskata sportuoti. Tačiau aš manau, kad geriau jau nusižiūrėti mažą drabužėlį parduotuvėje ir tiesiog dėl jo stengtis. O be to kai kurie drabužiai tinka tik lieknutėms - taigi???
  • Rinkitės sporto salę netoli namų. Šitą išbandžiau ne kartą - veikia:)
  • Rinkitės salę, kurioje jaustumėtės jaukiai.
  • NEIKIT SPORTUOT VIENOS! Tempkitės kartu draugę, kuri neleistų jums tinginiauti ir pasiduoti.
  • Sportinė apranga... Mano manymu, tai labai labai svarbu:) Juk ir noras pakils, kai turėsite naujas kelnes, skirtas sportui:))
  • Muzika! Jei salėje negroja muzika arba ji jums nepatinka - būtinai pasiimkite ausinukus, kai kurios dainos tiesiog padeda iškęsti paskutines minutes ant bėgimo takelio.
  • Ištisai save įtikinėkite, kad jums puikiai sekasi, kad jūs jau matote rezultatus. Patikėkite tuo. Yra toks dalykas, kaip pasąmonės galia ir ji tikrai veikia.
  • Vietoj bandelės į mokyklą įsidėkite vandens buteliuką:) 
  • Rašykit į sąsiuvinį, ką suvalgėte per dieną, bet sąžiningai. Gal pačioms pradės graužti sąžinė, kad sukimšot torto gabalą ir jūsų pastangos (pvz. ant bėgimo takelio) nuėjo perniek:)
  • O svarbiausia - tiesiog LABAI NORĖKIT. Ir aš tikiu, kad jums pavyks. 

Pasidalinu keliais paveikslėliais, gal sugundys ir privers pagalvoti "o gal reikėtų pradėti?":)







2013 m. balandžio 24 d., trečiadienis

užsukit!!

Šiandien su Jumis dalinuosi kaip vienu metu turėti blizgančius plaukus, gražią odą ir būti sočiai! Todėl prašau nepasididžiuoti ir užsukti paskaityti -
http://www.grozioguru.lt/straipsniai/soti-o-tuo-paciu-turi-grazia-oda-ir-blizgancius-plaukus-taip-tai-imanoma
Savo simpatijas galite išreikšti paspausdami like mygtuką, antipatijas - asmenine žinute man!

Mano vieno nuobodaus vakaro darbelis:)


Kaip visada - bučiuoju!

2013 m. balandžio 22 d., pirmadienis

pavydas?


Šiandien galvoje sukas daug minčių, noriu išsikalbėt. Išsikalbėt apie pavydą. Tikriausiai nereikia jokio oficialaus wikipedinio apibrėžimo, kas tai yra, nes kiekvienas daugiau ar mažiau, esame su tuo susidūrę. Mano manymu, yra kelios pavydo rūšys, deja, nei vienos negaliu įvardinti kaip teigiamos. Nors..

Pirmoji - tas pavydas, kai pavydime, liaudiškai sakant, juodai. Kai pamatom kitą (mūsų manymu, prastesnį už mus) turintį tai, ko trokštate jūs, arba vis dėlto norėtumėte turėti. Na, kaip google pasakytų - Pavydas siejasi su nevisavertiškumo kompleksu, kadangi pavyduolis save nuvertina lygindamas su pavydo objekto turėtoju. Čia, manau, galėčiau priskirti tiek pinigus, materialius dalykus, tiek kitus žmones, draugus ir ect. Bet ne apie tokį pavydą šiandien aš svarstau.

Antroji - tas pavydas, kai pavydime, (vėl) liaudiškai sakant, baltai. Na, kai paprasčiausiai žiūrime į kitus, džiaugiamės už juos ir esame laimingi dėl to, kad jie turi tai, ko neturime mes. Vėlgi, ne apie tai noriu kalbėti.

Kalbėti noriu apie trečiąją pavydo formą - kai turime žmogų, kurį mylime ir be proto jo pavydime kitiems. Ahhh... Taip, aš esu žiauriai pavydi ir kad ir kaip mėginčiau, niekaip negaliu su tuo susitvarkyti. Kuo labiau žmogų branginu, tuo labiau jo pavydžiu. Bet vis dėlto, kaip siaubingai nekenčiu to jausmo.
Aišku, jei tavęs žmogus išvis  nepavydi, tai yra kažkas (jei galiu taip pasakyti)- nenormalaus. Pavydėti yra normalu, nes juk taip įrodome, kad kitas žmogus mums rūpi ir yra brangus (čia, aišku, tik vienas iš milijardo būdų įrodyti, kad mums kažkas rūpi) ir iš dalies malonu, kai žinai, kad tavęs pavydi. Tik viskas turėtų būti proto ribose.
Mano manymu, pavydas, kuris jau yra per daug išpūstas - yra pagrindinė pykčių ir skyrybų priežastis. Juk pavydime tada, kai nepasitikime žmogumi, o kai nepasitikime artimu - ir prasideda visos nereikalingos problemos.  Asmeniškai aš, esu tokios nuomonės, kad poros turėtų susėsti ir ramiai aptarti, kas jas neramina, dėl ko jie pergyvena, kas jiems nepatinka ir t.t. Tik visa tai turėtų būti be pykčių, o ramiai ir supratingai.
Juk draugystei yra svarbiausi trys dalykai - pasitikėjimas, išsikalbėjimas(atvirumas), supratimas; o štai, nesenai išreikštame sakinyje būtent ir paminėjau pirmuosius du draugystei svarbius dalykus.
Niekada nesuprasiu ir netoleruosiu porų feisbuko, ar kitų socialinių tinklapių slaptažodžių apsikeitimais. Mano manymų, net sutuoktiniai turi turėti asmenines laisvės. Ir tai nereiškia, kad tas, kuris nesutinka pasidalinti savo slaptažodžiu yra nusidėjėlis ir tik radęs laisvą minutę puola rašinėti savo slaptiems gerbėjams, meilužiams ar panašiai - anaiptol. Juk ir merginoms, ir vaikinams karts nuo karto (aišku ir dažniau:D) norisi pabendrauti su savo draugais, draugėmis, šeima; kažką pasidalinti, pasiguosti, išsikalbėti. Ypač merginoms aktualu pasidalinti kažkokiais asmeniškumais. O paprasčiausiai - pvz., asmeniškai aš, visiškai nenorėčiau savo bėdas išsipasakoti draugei, kurios feisbuke kartu sėdėtų ir jos vaikinas:) Taigi.
Nesuprasiu ir visiško apribojimo nuo aplinkos. Manau, tobula pora ta, kurios nariai sugeba vienas kitam leisti susitikti ir su savo draugais, draugėmis išgerti kavos ir šiaip.. nueiti į klubus ir šiaip... leisti daryti jiems, ką jie nori (nebūtinai kartu su savo porininku) gaila, kad šito man dar reiktų išmokti, nes turbūt sudraskyčiau į gabalus tą, kuri nueitų išgerti kavutės su mano vaikinu:)
Va apie ką ir kalbu, laikas išmokti kai ką praleisti pro pirštus ir nesutirštini spalvų.
Ima pyktis, kad einant kartų tavo vaikiną ar merginą nužiūrinėja priešingos lyties atstovai? Nejuokauk, atsipūsk, džiaukis, kad šalia turi tokį žmogų, kurio geidžia kiti. Turėtum eiti iškėlęs/usi nosį, kad šalia tavęs puikuojasi gražuolė/is:) Argi ne taip?:)
Šia tema turbūt galėčiau kalbėti valandų valandas, bet.. Taip kad, tikrai - atsipūskim, nustokim pavydėti, ir džiaukimės tuo, ką turime dabar, kad per tuos visus kvailus pavydus, vėliau nereiktų gailėtis ir braukti sūrias ašaras.
O šiaip, reziume, geriausia niekam niekada nieko nepavydėti. Bus lengviau gyventi ir bambos negriauš:)
Gero likusio vakaro!





2013 m. balandžio 21 d., sekmadienis

grožio guru.lt

Zuikiai! Nepamirškit aplankyti manęs www.grozioguru.lt/blogas/collare !!! Būtent ten galite rasti ir patarimų, ir pamokėlių, ir receptų... Jei nerasit naujų įrašų čia - tikriausiai rasit ten, taip kad nepamirškit užsukt!

Bučiuoju!



2013 m. balandžio 19 d., penktadienis

pavasarinis džiaugsmelis

Labaslabaslabas! Kaip pastebėjau, mano apsilankymai čia vis retėja, bet radus laisvą minutę vis dėlto sugrįžtu ir šių savo "namų" tikrai nepamirštu!

Tiesiog negaliu nustoti šypsotis! Termometro stulpeliu kylantis raudonas brūkšnelis dienas daro tiesiog tobulomis. Nejaugi pagaliau sulaukėme pavasario (o gal reikėtų sakyti vasaros)?

Šiltų dienų laukiau ne tik todėl, kad juodai užkniso sniegas ir minusinė temperatūra (kitaip sakant, iš kiemo niekaip neišeinanti žiema, kurią seniau (iki šių metų) taip mylėjau), jų laukiau ir dėl vieno pirkinio, kurį laiką kabėjusio mano spintoje ir laukusio savo eilės. Taiiiiigi, noriu pristatyt jums savo naująjį tamsiai mėlynos spalvos, militaristinio stiliaus, pavasarini paltuką, kurį taip dievinu... Galiu drąsiai teigti, kad tai pats mylimiausias ir geriausias mano pirkinys!


Kadangi pagaliau lauke takeliai sausi ir nebeslidūs, žieminius batus palieku ilsėtis iki kitos žiemos (tikiuosi ne greit ateinančios) ir vaduoju juos savo mylimomis platformomis. 


Ir viską vainikuosiu bendru vaizdu, ką rinksiuosi šiandien, pasivaikščioti po šiek tiek (arba ne tik šiek tiek) nusibodusį, bet vis dėlto labai mylimą Šiaulių miestą.



Bučkis!

2013 m. balandžio 12 d., penktadienis

gimtadienis ir kitos staigmenėlės

ATSIPRAŠAU, kad buvau truputį dingusi iš savo erdvės.. Mokykla mane baigia suėsti, bet, ačiū Dievui, atriedėjo ilgai lauktas savaitgalis ir galėsiu pasidžiaugti ramybe. Kas naujo įvyko mano gyvenime per tas dienas? Hmmmm...

Prieš savaite sukakojo (:D) taip ilgai lauktas 17-ka! Buvau parašiusi ilgą įrašą, nupasakojantį apie visą gimimo dieną su visomis smulkmenomis, bet tada pagalvojau, kad per daug aplink piktų žmonių ir nelabai norisi, kad pavydas ar blogos emocijos būtų išreikštos manajai dienai. Bet keliais žodžiais apibūdinant - dienos (visos trys:D) buvo TOBULOS. Jaučiausi neapsakomai mylima ir nebuvo nieko apart milijonus staigmenų. Buvau  įsitikinusi, kad gimtadienis bus siaubingas, bet klydau - jis buvo geriausias per visą mano trumpą gyvenimą ir abejoju, ar dar kuris jį pranoks.:)
Įmetu keletą nuotraukėlių..
12 valanda nakties...

 


Meilė

Nusikriokusios ir su nubėgusiu tušu:) Mano gyva staigmena, netikėtai atvažiavusi pas mane iš Šilutės, kad pasveikintų su gimtadieniu:))) MYLIU, GYTE!

Dar viena nereali gimtadienio dovana: Viena panelė, dirbanti www.grožioguru.lt pasiūlė pradėti rašyti blogą būtent tame tinklapyje. Man tai didžiulė garbė ir dar ir dabar negaliu atsigauti gavusi tokį pasiūlymą. Būtent šiandien buvo įkeltas mano pirmasis, prisistatymo, įrašas ir ahhhhh! Netveriu savajame kaily! Pažadu - neišduosiu ir nepamiršiu  šio blogo! Kartais čia įkeltus įrašus galėsite rasti TEN, kartais atvirkščiai, o kai kada įrašai bus visiškai skirtingi. Taigi pristatau Jums - www.grozioguru.lt/blogas/collare ir tris kartus VALIO  (valiovaliovalio) naujai pradžiai.!

P.s. Kadangi jaučiuosi kaip orų mergaitė, nes pastebėjau, kad kiekviename įraše paminiu orus, tai noriu su Jumis pasidžiaugti, kad praneša PAVASARĮ!!! (ta prasme, orus, primenančius tikrą pavasarį) Laukiu nesulaukiu, tikiuosi greit galėsim į šoną mesti storus paltus ir šalikus:)

Gero savaitgalio!!!! BUČIUOJU!

2013 m. balandžio 3 d., trečiadienis

whats-in-my-bag

Kaip gyvenat, draugai? Aš tai džiaugiuosi saulės spinduliais, šildančiais pro langą, ir meldžiuosi, kad ji pasirodytų ir penktadienį, per gimtadienį, nors prognozės praneša tik "stiprų sniegą" ir ūkanotą dangų. "Smagu" gimti pavasarį, jei jį išvis galima vadinti pavasariu:)

O iš tikrųjų įrašiukas visai ne apie tai! Ir pati turėjau tokių minčių ir kažkas anonimiškai paprašė, jog parodyčiau, kas mano rankinėje. Iš dalies, atrodo labai jau asmeniška, nes dažniausiai tašėj  būna sukrautas visas mano gyvenimas, bet, kadangi šiuo metu ten ypatingai tuščia  ir nėra nieko asmeniško - galiu pasidalinti ir su jumis!


Mano bagažas! Telpa čia viskas. Turbūt, bėdai esant, sutalpinčiau ir pusę savo spintos. Iš tiesų, ji niekuo neypatinga, bet tuo ir žavi mane:) 


  1. Kosmetinė. Visada keliauja su manim, nors beveik niekada jos turinio nenaudoju išėjus iš namų (apart blizgius).
  2. Pirštinės. (Gerai, jų čia kaip ir neįmanomą gerai įžiūrėti:( )
  3. Kvepalai. 
  4. Piniginė.
  5. Rankų kremas. Ypač pavasarį, kai vis dažniau pirštinės atsiduria rankinėje, o ne ant rankų - rankytės pyksta ant manęs:(
  6. Servetėlės:D Į kosmetinę man netelpa, o jei jau rodau visą tašės turinį, tai viską ir reikia rodyti, ane?:D
  7. Telefooonas. Mylimas BlackBerriukas:)
  8. Akiniai.


Kosmetinė.. Šiaip čia pagrindiniai  man reikalingi dalykėliai,  kuriuos naudoju kasdien. O blizgesiai.. Jo, niekada neišsirenku, kurio man reikia labiausiai, tai ir keliauja su manim, kone, pusė turimų :) 



 Kai pavasarinė saulytė netikėtai išlenda pro pūgas ir visgi pasirodo, be akinių nebelabai ir įmanoma, ypatingai, kai dar yra sniego, kuris atspindi šviesą. Taigi, akiniai visada su manim, jei netyčia jų prireiktų. Žiauuuuuriai myliu šitą dėklą. Vasara kvepia, o akiniams nėra šansų sulūžt:) 


Pati didžiausia mano meilė, kurią labai taupau ir saugau. Carolina Herrera 212 New York. 



Na štai, patys matot, kad nieko ypatingo nesinešioju. Dažniausiai be visų šių dalykų dar būna be galės buteliukų vandens, kremų, maišiukų; megstiniai, maistas ir kitos nesąmonės.:)

O dabar einu toliau šildytis prie lango, Jums - geros dienos !