1)Per ta 'juodaja', tai centras. Kuriame beveik vien juodi, o i pacia pacia centro dali - niekas net nesiulo vaziuoti baltam zmogui:)
2)Per ramiaja, ir kaip as vadinu - jaukia Afrika:) Kur namai namuuuukai, gatves apaugusios medziais ir zydinciom gelem, Kavines ir kavinukes, ir daug vaiksciojanciu zmoniu. (aciu Dievui, cia ir gyvenu:))) )
3) AFRIKA Afrika.:) Kur laukine gamta, kalnaaaaaaaaaiiiii, laukai ir panasiai.
(( 4 ) galeciau ivardinti ir 4ta. zoologijos parkai ir vietos prie ju. Na ten tai tikru tikriausia Afrika. Vaziuoji automobiliu o aplinkui vaiksto liutai..:))))) )
Tai va, ta kart buvom Afrikoj numeris 3:DD Dieve, kaip ten buvo grazu:) Isvaziavus uz Johannesburgo pasimato begales tusciu kalnuu, laukai laukai ir jokiu pastatu. O is tos kavines terasos puikiai matosi visas tas vaizdas. Beet... (kaip toj dainoj apie muse..) " as turiu problema, cia gyvena... BABUNAI...." :) viskas buvo idealu, kol prie pat kavines ivaziavimo prie masinos neissoko babunai. Kokie 3:) o cia ne siaip sau bezdzionytes, uz mane jos gerokai didesnes ir yra beproto plesrios. Taip, kad nuvaziavusios dar gera laiko tarpa prasedejome automobily, kol neatejo juodukai musu palydeti..:) ahh,,, se tau ir afrika:))))








































