2012 m. liepos 29 d., sekmadienis

Afrikos uzmiesty...

Sumastem kazkuria diena isvykt uz miesto, i labai labai grazu restorana. Ir is tikruju labai paliko ispudi. Tokia jau ta Pietu Afrika, per viena valanda gali pervaziuoti per jos kaip ir tris "etapus".
1)Per ta 'juodaja', tai centras. Kuriame beveik vien juodi, o i pacia pacia centro dali - niekas net nesiulo vaziuoti baltam zmogui:)
2)Per ramiaja, ir kaip as vadinu - jaukia Afrika:) Kur namai namuuuukai, gatves apaugusios medziais ir zydinciom gelem, Kavines ir kavinukes, ir daug vaiksciojanciu zmoniu. (aciu Dievui, cia ir gyvenu:))) )
3) AFRIKA Afrika.:) Kur laukine gamta, kalnaaaaaaaaaiiiii, laukai ir panasiai.
(( 4 ) galeciau ivardinti ir 4ta. zoologijos parkai ir vietos prie ju. Na ten tai tikru tikriausia Afrika. Vaziuoji automobiliu o aplinkui vaiksto liutai..:))))) )

Tai va, ta kart buvom Afrikoj numeris 3:DD Dieve, kaip ten buvo grazu:) Isvaziavus uz Johannesburgo pasimato begales tusciu kalnuu, laukai laukai ir jokiu pastatu. O is tos kavines terasos puikiai matosi visas tas vaizdas. Beet... (kaip toj dainoj apie muse..) " as turiu problema, cia gyvena... BABUNAI...." :) viskas buvo idealu, kol prie pat kavines ivaziavimo prie masinos neissoko babunai. Kokie 3:) o cia ne siaip sau bezdzionytes, uz mane jos gerokai didesnes ir yra beproto plesrios. Taip, kad nuvaziavusios dar gera laiko tarpa prasedejome automobily, kol neatejo juodukai musu palydeti..:) ahh,,, se tau ir afrika:))))








50 faktu apie mane



  •   As Dievinu ilgai miegoti
  •   Man 16  
  •   Megstu gaminti maista
  •  Dievinu apsipirkineti, bet nekenciu matuotis
  •   Patinka keliauti
  •   Visada garsiai dainuoju, kai lieku viena namuose
  •   Nemegstu mokyklos
  •   Pakankamai gerai mokausi
  •   Noriu idealiai moketi ir suprasti chemija
  •   Kartais megstu piesti, bet niekada neturiu daug fantazijos
  •  Turiu drauge, kuria visomis prasmemis galiu vadinti seimos nare
  •  Be galo myliu sunis! Ypac kuo didesnius
  •  Myliu mazus leliukus
  • Nemoku pykti
  •  Bijau kalbeti angliskai:D
  • Noriu gyventi Vilniaus sienamiesty:D
  •  Megstu greiti
  • Be proto laukiu 17to gimtadienio
  • Neturiu kantrybes
  •  Myliu palanga
  • Dievinu kapucino
  • Myliu lietaus kvapa, bet nekenciu kai lija diena!
  •  Mano plaukai siekia juosmeni
  •  Niekada neturiu ka apsirengti..
  • Esu labai savikritiska
  • Turiu laaaaabai geras drauges is Silutes bei Raseiniu, su kuriomis susipazinom per fb, bet esam susitikusios jau nekarta!
  • Daaaug kalbu
  •  Muzikos klausau - visokios
  •  Beveik niekada neziuriu teliko (nebent MMG)
  • MYLIU GOSSIP GIRL
  •  Esu isranki
  • Esu labai pavydi
  •  Turejau vezliuka, bet teko ji parduoti nes is oro staigiai pasidare didele baime ropliams sliuzams ir t.t…
  • Noreciau gyeventi nuosavam name
  • Turiu daug kompleksu
  • Man labai patinka mano pavarde, bet nekenciu savo vardo
  •  Turiu ukrainietisko lenkisko ir lietuvisko kraujo
  •  Megstu staigmenas
  • Graziausios geles – ilgos, dideliais ziedais baltos (raudonos)  rozes
  •  Noriu didelio bolkono, nes vasara man be galo patinka ten leisti laika
  •  Megstu leisti vakarus namuose
  •  Noriu nuvykti I Paryziu
  • Noriu issokti su parasiutu
  • Visada noriu pralekt su karuselem, bet visada labai bijau ir nevarau:D
  • Turiu geriausia mama ir fainiausia teti!
  •  Daug juokiuosi arba sypsausi
  •  NEKENCIU dviveidziu zmoniu
  •  Pasidariau priklausoma nuo feisbuko;(((((
  • Esu uzsispyrus
  • Tikiu horoskopais, kai juose raso gerai:)




collare


2012 m. liepos 24 d., antradienis

Piknikas Roziu parke

Siaaaandien turejom ziauriai smagu piknikiuka Rociu parke. Na gerai, roziu dabar per daugiausia nebuvo (primenu, cia dabar ziema!:( ) bet vistiek buvo smagu! Kadangi, kaip ir darbo diena, tai zmoniu beveik nebuvo taip pat, todel buvo ramu ir jauku:) Prisisedejom, prisijuokem, prisivalgem kinieciu gaminta sushi:) Prie antradienio galiu padeti rieeeeebu pliusa!:D





collare

:))))



pajiehali...::))


































collare

Kai labai nori - nieko nera neimanomo.


Visada visi sako, kad, kai labai nori, nieko nera neimanomo. Ir as, zinoma, niekada tuo netikedavau.

As dievinu saldumynus, ivairiausius saldainukus,guminukus, vienu zodziu viska – kas saldu ir skanu. Nutella… nomnom..:) Skaniausi patiekalai – pasta.. Makaronai, ravioles ir t.t. Viskas, kas labiausiai padeda tapti ‘didesniai’:D Begioti as nekesdavau. O sporto saleje visada su draugem tinginiaudavom. Valios? nee, pas mane jos niekada nebuvo:)

Bet baigesi tuo, kad mane visa tai uzkniso. Atsibodo stovet pries veidrodi ir nervintis del to, kad galeciau atrodyti geriau, bet neatrdodau. Pasizadejau sau per vasaros atostogas valgyti TIK sveika maista Ir daug daug sportuoti.  Nors giliai sirdy zinojau, kad man tai neimanoma…

Ir tada kiekviena kart sau sakiau – as to nepadarysiu, as negaliu, man neiseis. Bet as taip siaubingai norejau, as taip norejau ir taip laukiau kada pradesiu savo sumanyma. Atskridau I Pietu Afrikos respublika. Ir .. susiemiau. Jau praejo pusantro menesio, as maitinuosi tik sveiku maistu ir einu I sporto sale 5kartus per savaite. Pirmu dvieju savaiciu nenoriu net prisiminti. Pirmo begimo Johannesburgo gatvemis taip pat (cia, gatves nera lygios kaip Lietuvoje, cia – kalnas pakalne.. o begom 4km..:) maniau mane reikes partempti ant peciu..:) o dabar ta darau kelis kart I savaite, ir jauciuosi puikiai. As turiu daug daugiau energijos, be sustojimo noriu visur lekti ir viska veikti. Numeciau 5.5kg ir kiekviena diena jauciu ta nerealu jausma, kai tavo visi dzinsai tau per dideli! Sporto klubas tapo nebe kankyne, o dalykas kurio as labiausiai laukiu. Ir tas noras kiekviena diena daryti daugiau ir daugiau. Reiktu didziausia ACIU pasakyti Arnui (seses vyrui), nes jis neleido pasiduot ir kiekviena kart kartojo ir  vis tebekartoja, kad as galiu. O as galiu. Visi gali, tik reiketu ismesti tuos visus zodzius kaip “ne, neisies; ne nebegaliu; ne, nepadarysiu” . Viskas imanoma, ka bedarytum. Reikia tik labai labai noreti. Ir NIEKADA nepasiduoti,o  ir pradetu tikslu nemesti, pajutus pirmuosius sunkumus:)  



collare


2012 m. liepos 23 d., pirmadienis

i believe in your dreams

"Zmones gali tik mazdaug numanyti apie pati save, ko jie galetu - ko ne. Bet kai tu pats patiki savimi, jei tu isivaizduoji, vadinasi, tu tai gali ispildyti, tu tai gali pasiketi, kad ir kaip kiti dusintu tavo svajones. Zinok, kad tavo svajone priklauso tau,tavo svajone gyvent tik tada, jei tu ja tikesi, net jei tukstanciai netikes nei tavim, jei ja. Svajone augs, kai tu padesi jai augti, kai tu ja maitinsi darbais , kai tu jai suteiksi vilciu - ji tau parodys savo vaisius. Tai bus, nes kitaip buti negali. Tie, kurie netiki - jie patikes, bet tik tada, kai tu patikesi savim ir savo svajone, ir tu, bei tavo svajones sekimo istorija taps pavyzdziu. Jei noresi, kad tavo svajone kvepuotu, tu praeisi zariju kelia, praeisi audras, praeisi puolancius sunis. Tu esi zmogus, tu esi gimes genijus, tu gali ir tu pasieksi tik tada, kai neleisi, kad kiti tavo svajone dusintu. NIEKADA NIEKAM NELEISK SAVO NEIGIAMOMIS MINTIMIS UZDUSINTI TAI, KAS SIRDYJE SUKELIA JUMS DZIAUGSMA ZINANT, KAD TU TURI SVAJONE IR GALI JAI SUTEIKTI GIVYBE."

"Kaskart, kai kas nors sakys, kad negali, uzsikimsk ausis, nes negali tik tie, kurie tiki, kad negali. Kaip sakoma -"impossible is nothing" ir visada tuo tikek. Tikek savimi. Neigiami zmones visada kartos tas pacias savo nusibodusias ir neteisingas tiesas. Noredami Tave palauzti i savo buri. Prie tu, kurie niekada netures to, ka tures tie kurie tiki ir siekia. Nepasiduok. Ir niekada nenustok savimi tiketi. Nenuleisk ranku. Keliauk savo keliu ir nesidairyk atgal, viskas yra tik priekyje."



collare



2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

Sestadienio popiete Moyo's


Vakar turejau proga, papietauti Pietu Afrikieciu restorane – “Moyo's”. Asmeniskai man jis labai patinka savo savotiskumu. Patiekalai ir muzika, kuri groja siame restoranelyje, zymiai skiriasi nuo kitu restoranu. Padavejai, zinoma, tik juodaodziai. Moteru galvas puosia plunksnu ‘kepureles’, o visu padaveju veidus puosia dazais ismarginti rastai, ir jeigu tu pageidauji – jie tau taip pat ispies kazka ant veido. Pasak juos, gilioje Pietu Afrikoje tie rastai turi savo reiksme ir yra svarbus.
Butent sis Moyo's man patinka tuo, jog yra parke. Todel netoli taves yra zasu apsuptas ezerelis, daug medziu ir daug gamtos. Tai is tiesu atpalaiduoja!:) Gero likusio savaitgalio…:)

*visada malonu, kai vesu vakara pasiulo silta pleda..*

collare

2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Meile seile!:)

Is pradziu kazkaip feisbuke netycia uzmaciau, dabar jau ir demotyvacija.lt puslapyje radau sukurta demotyvacija apie tai..

Porele, kaip porele, regis, taciau komentaras po nuotrauka tiek visus sujaudino, kad sia nuotrauka pasidalino virs 200, patinka paspaude virs 7000zmoniu. Ir net demotyvacija jau spejo sukurt:)
Cituoju komentara :
"Paciai keista pagalvojus, kad praejo tik 2 menesiai, kai nakti parasei zinute "islysk pro langa", ir sedejai ten pasitieses pleduka, prisideliojes zvakiu, prisiskynes tulpiu, grojai ir dainavai "if I was your boyfriend" :D Kai saukei po langu "pica kepsim kita syki, o dilaito nepardave" tikriausiai dar pati nesupratau, kad juokiuosi ne del to, kad juokinga, o del to, kad kazkur giliau atsirado mazyte mazyte kibirkstele. ir per ja negalejau paimt ir atsisakyti susitikti kita diena, ir dar kita, ir dar.. ir sokti vidury nakties bachata, ir kepti sumustinius, ir stebeti kaip tu isijautes ka nors pasakoji, kaip nedrysti pabuciuoti, kaip mokai mane vietoj dilaito nusipirkti "miau", kaip parasai velai vakare noriu tave pabuciuoti pries miega, ir uz penkiu minuciu parasai zinute "iseik", nors lauke lyja, salta, o as po pizamu ir apsimiegojusi.. Prisipazinsiu, kai pamates telefone senas senas nuotraukas, kuriose buves draugas is zvakiu sudeliojo sirdi, pasakei "kadanors padarysiu geriau!" , nesitikejau, kad sedesiu ant is smelio sukastu foteliu, kai aplinkuj degs zvakes, gros rami muzika, kais fondiu sokoladas, as gersiu sampana, o tu grosi musu megstamiausia daina, o kopose sedes piiilna zmoniu, stebinciu kaip as sureaguosiu i staigmena, ir saukianciu, besidziaugianciu kartu su mumis, kad tau pavyko! nesitikejau, kad kadanors busiu kam nors tokia gera, kad taip kuo nors pasitikesiu, isvis netikejau kad dar yra tokiu kaip tu, besimegaujanciu kiekviena gyvenimo akimirka, taip gerbianciu visas moteris, taip mokanciu patraukti ir suzaveti! Ir dar, neiseina is galvos man Agnutes zodziai : "dar per preita kelione Domas juokais sauke Mantvilee, myliu tave!, o per sia jau girdziu kaip tyliai y ausi kuzda "isimylejau.." 
Pasaka, nieko nepridursi. Is tikruju nemaniau, kad dar yra tokiu isradingu ir mielu bachureliu:) Ne karta esu sakiusi, kad jei tureciau galimybe buti vaikinu - visa savo demesi atiduociau panelei. Niekas nesako leisti tukstancius litu brangioms dovanoms ar gelems, kartais tereikia trupuuuucio isradingumo ir paprasciausiai nuosirdumo. Kodel daugelis, siomis dienomis, nesupranta, kad kiekviena diena sedeti ant to paties suoliuko apsikabinus nera labai jau smagu. Noris kazko.. stebinancio ir verciancio plaaaaciaiiiii nusisypsot. 
Jei galeciau, paspausciau sitam vaikinui ranka. Nuosirdziai. Ir ka gi, galiu tik palinket graziu graziu akimirku...:)))))))


(demotyvacijos nuoroda - http://www.demotyvacijos.lt/tai-turi-suzinoti-1539587.html)


collare

2012 m. liepos 18 d., trečiadienis

Brumbrum..

Nezinau, ne neisvaizduoju kodel turiu tokia didele silpnybe automobiliams ir motociklams. Tikriausiai ne vienas dailus automobilis nepravaziavo palydimas mano zvilgsnio. Taip pat ir britvaaaa. Ha, idomu - visos mazos mergytes alpsta del lelyciu, o as seile varvindavau del masinyciu:) Ir turejau viena dideli kabrioleta.. o ir laiskuose Kaledu seneliui uzsimindavau apie masina arba... arba lele:( bet dabar ne apie tai. 
 Budama cia, Pietu Afrikos respublikoje, prisiziuriu tiek idealiu masinyciu kad net akys baigia isvarveti.  Kazkaip pradejau galvoti, kad galbut nuo dabar reiktu pradeti taupyti litukus, kad 18gimtadieniui pasidovanociau sau kokia tobula masinyyyte...?:) Imetu keliata savo mylimiausiuju - 

*aston martin v12 - vanquish*
 *bmw z4 roadster*
 *audi r8*
 *bugatti veyron*

mmmm......
collare

2012 m. liepos 17 d., antradienis

GOSSIP GIRL. LIEŽUVAUTOJA.

Gossip girl... hm. Geriausias per 16metu matytas serjalas. Vienas is tu, kuri pradejus nori ir nori dar. O sudomi gal tuo savo jaunatviskumu, intrigomis ir graziais zmonemis. Nezinau, bet jauciuosi pakankamai keistai kai nebenoriu nieko kito, tik leisti pusdienius lovoje ir serija po serijos ziureti serjala. Pavyko uzkabinti net savo sese, kuri jau nebera paaugle ir is pradziu juokesi is manes:)  Jeigu dar kuriai is jusu neteko ziureti sio serjalo - daug ka prarandat, siulau parsisiusti:) Trumpai ji apibudinus - KABLIUKAS. mmmm....



 p.s. visai pamirsau pasakyti, kad viena is pagrindiniu priezasciu, del ko dievinu si serjala - Blair ir Chuck:)

XOXO,  collare



2012 m. liepos 16 d., pirmadienis

South Africa


Negaliu atsidziaugti, kad esu Pietu Afrikoje:)!  Vien jau , kad pabegau is nusibodusiu Siauliu, bet ir tai, kad cia, ZIEMOJE, silciau nei Lietuviskoje vasaroje. Imetu cia keleta nuotrauku, kad isivaizduotumete, kaip atrodo gamta. 

Viena is priezasciu, kodel gera gyventi Pietu Afrikoje – CIA 9 MENESIUS TESIASI VASARA!!! O likusius 3 tiesiog silta (diena iki +25) ir nera jokio lietaus.  Pasaka…….

                                                          *sirduciu formos lizdeliai!


 
                                      *zinoma, vasara visi sie vaizdai atrodo daug nuostabiau,
                                                                  nes viskas buna zalia




                                                              *truputis gyventoju....::)))






                                                                                                                              collare

VIVA LA ESPANA!


Nesenai vyko Europos futbolo cempionatas – Euro12. Laimejo Ispaniukai. aaa!! Tiesa pasakius, net  futbola pamilau butent ju deka!:) O dabar juos ir palaikau visom keturiom. Zinoma taip pat Barcelonos komanda. Sakykite, ka norit- kad Jie aktoriai ar ju zaidimas neidomus, bet jei tie vyrukai nebutu geriausi – niekuomet nelaimetu nei Pasaulio nei Europos cempionatu. Tad, sveikinu su pergale sirgalius ir… VIVA LA ESPANA!:*


                                                                                                                collare 

:*


Labas visiems ir malonu susipazinti! (is karto atsiprasau uz ne lietuviskas raides, esu Pietu Afrikos respublikoje ir rasyti su lietuviskais simboliais kol kas neturiu galimybes…) Nuo dabar dalinsiuos savo mintimis ir idejomis su jumis ir labai tikiuosi, kad jums tai patiks. Visuomet galite tai ivertinti pakuomentuodami arba pasidalindami su draugais.
Stengsiuosi praleisti cia kuo daugiau laiko ir pasidalinti viskuo, kas man patinka, tikedamasi, kad tai sudomins ir jus!
Taigi iki kitu pasimatymu.
                                                                                                                 
                                                                                                                
                                                                                                                                     collare