2013 m. vasario 19 d., antradienis

nomnomnom



Šįvakar  mano namai saldžiai kvepia (naudojuosi proga, kad paskutinė laisva diena prieš mokyklą) ..:)) Prisiskaičiau receptų, susigundžiau ir pati kažką iškepti.. Gaila, pačiai teko tik kasniuką paragauti, nes negaliu per daug smaližiauti, bet .. Gerai.. vaizdas niekuo neypatingas, bet skonis verčia pirštus apsilaižyti...:) Sutirštinto pieno skonio pyragiukas su traškiu paviršium..:) Skanaus, jums, likusio vakaro:))






Komentarų nėra:

Rašyti komentarą