Šįvakar mano namai
saldžiai kvepia (naudojuosi proga, kad paskutinė laisva diena prieš mokyklą) ..:))
Prisiskaičiau receptų, susigundžiau ir pati kažką iškepti.. Gaila, pačiai teko
tik kasniuką paragauti, nes negaliu per daug smaližiauti, bet .. Gerai.. vaizdas niekuo
neypatingas, bet skonis verčia pirštus apsilaižyti...:) Sutirštinto pieno skonio pyragiukas su traškiu paviršium..:) Skanaus, jums, likusio
vakaro:))




Komentarų nėra:
Rašyti komentarą