2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

"Siandien taip elegantiskai sninga..."

O siandien Afrikoje sensacija!! Gal kunui ir ne pati maloniausia, bet sypsena sukelusi ne vienam:)
Uzsimiegojusi priejau prie lango ir tiesiog pagalvojau, kad man vaidenasi. Patrynusi akis, supratau, kad toli grazu ne. Lauke SNIGO. Taigi, siandien, 2012.08.07, beveik visa diena snigo, po kazkur 20metu pertraukos!
Afrikos ziema, turbut, pats keisciausias laikotarpis, koki teko regeti. Diena pries pugas, as gulejau kiemelyje ant gultu ir bandziau deginti savo balta oda:) Sviete saule, buvo karsta ir geriau saltus kokteilius.  Vakarop pradejo vesti.. Nakti : -1C , o diena, kur buves kur nebuves sniegas. Kuris per simtmeti laiko pirma karta VIENU METU snigo visoje Pietu Afrikoje.  Viskas butu buve idealu, jei buciau turejusi ziemine  striuke....... brr:)))


*atsiprasymas didziausias, nuotraukos darytos telefonu....*





collare

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą