Ir buna kartais, kad turime vienus draugus tuos, su kuriais linksmai leidziame laisvalaiki, pramogaujame, TUSINAM ir siaip darom nesamones. Ir yra draugai, su kuriais PIRMIAUSIA nori pakalbeti kai nutinka kazkas labai gero ir, kai zeme slysta is po koju.
Yra tokiu draugu, kurie pirmiausia rupinasi savo problemomis, ir yra tokie - kurie suprate, kad jautiesi prastai, mes viska ir atleks pas tave. Yra zmoniu, su kuriais turi apie kazka pakalbeti, ir yra draugu, su kuriais gera net tyleti.:) Yra zmones, kuriems gali valandu valandas aiskinti kazka, ka nori pasakyti, ir yra tie - kurie tave supranta is puses zodzio.
Visu 100procentu sutinku su tuo, kad suaugi tada, kai supranti, jog tikrus draugus galima suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu. Tik turbut galeciau pataisyti - kad tikriems draugams, uztenka vieno rankos pirsto...:)
Visada reikia buti tais, kurias zmones noretu pasitiketi. Ir niekada negalima suteikti priezasties jiems tavimi nebepasitiketi:) Jeigu istiesi kitam pagalbos ranka, mano manymu, kazkada kazkas isties tau jas dvi:)
Nustokim buti dviveidziais, uztenka detis tuo kuom nesam:) Ir uzrakinkit savo pavyda po devyniom spynom:) Niekas taip greitai nesugeba griauti draugystes, kaip pavydas. Kuris dazniausiai kyla is niekur, viska sueda, o del to veliau mes ilgai ilgai gailimes.
Zmones turetu suprasti, kad TIKRU DRAUGU negali nusipirkti uz jokius pinigus, taciau gali taip greitai juos prarasti ir niekada nebesusigrazinti....:)
As esu be proto laiminga, kad turiu pacia nuostabiausia drauge, kokia tik galima tureti. Ne, ji tiesiog man kaip sese:) Ji visada randa man laiko ir jai visada rupi mano dziaugsmai ir problemos. Ji pasiruosus isklausyti nors ir 100kartu kartojama istorija ir pasiruosusi 200kartu bandyt mane nuraminti. JI ta, pas kuria as begu kai man begalo gera ir ta, pas kuria einu, kai plysta sirdis:) Ji man lauktuviu parveza milziniska minksta chalata, sakydama, kad daugiau niekada nesusalciau, ir vaisina skaniausia arbata, kai mato, kad nuo kalbu man isdziusta gerkle:) Ji mane vakarais tempia uz kojos is lovos zadindama, kai per anksti uzmiegu, bet nakti uzkloja silta kaldra kad nesusalciau:) Ji liepia man tyleti ir nustoti juoktis 3h ryto virtuveje (kai mes uzsimanom kazka suvalgyti) bet tuo paciu pati juokiasi savo isterisku juoku! Ji lygiai taip pat nenustygdama laukia Kaledu kaip ir as. Ji mano gimtadienio dovana daro dar 3menesius po mano gimtadienio, bet kaledu dovana iteikia vos spejus prasideti gruodziui! JI cypia lygiai taip pat kaip ir as, kai nutinka kas nors ko as ilgai laukiau, ir stipriai apkabina kai kazko nesulaukiu. Ir dziaugsmas jos - nuosirdus. Be jokio pavydo. Su geriausiom viltim ir pasiulymais. Ji ta, del kurios man negaila nieko:) Ir ta, del kurios padaryciau tikriausiai viska.! Ji ta, apie kuria as galeciau rasyti valandu valandas .. Ji - MANO PATI GERIAUSIA DRAUGE!
Zinot, linkiu tokiu nuostabiu draugu kiekvienam. Tik bukit geri, niekada ju neiskaudinkit. Nes yra be proto skaudu, kai verkia tavo geriausias draugas. Buckis.
collare





Komentarų nėra:
Rašyti komentarą