2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

tik tik tik

O vis del to slykstus dalykas yra laukimas. Manau, ne as viena pastebejau, kad jis turi kazkokiu stebuklingu galiu:))))) Ta prasme, sustabdyti laika. Atrodo kai kazko siaubingai SIAUBINGAI lauki minutes virsta valandom, valandos parom, dienos savaitem, savaites metai ir panasiai... Ir kuo labiau tu zmogus lauki, tuo labiau tas veikia...:) Tikriausiai ji galeciau prirasyti i - "Top 5 jausmai, kuriu negaliu pakesti". Ir visai nesvarbu, ko tu belauktum: Savo issvajotosios meileees, tam tikros datos, kazkokios keliones, kazkokiu atsakymu, pakvietimo, galu gale elementariausio laisko, jeigu tau jis yra svarbus. Kalbant apie pastaraji laukima - vis susimstau, kaip kartais sunku sulaukti sms, taciau, o kaip zmones laukdavo mylimu zmoniu laisku, kurie keliaudavo tikrai ne pora minuciu. Ah, aciu Dievui, keiciasi laikai ir technologijos.
Ka as pati savo kailiu isitikinau, kad kai tu nustoji taip siaubingai nerimauti ir trypcioti - viskas, ko laukei nutinka daug greiciau. VISKAS, KO LABIAUSIAI TROKSTI IR LABIAUSIAI LAUKI - NUTINKA TADA, KAI MAZIAUSIAI TIKIESI!!!!

Ir is tikruju, koks brangus yra laikas. Retai kada as susimastau KAIP greitai jis lekia. Bet kai pasiziuri atgal (ok, niekada to nereikia daryti), supranti, kaip greit it kiek daug jau praejo. Siandien prisedau su kavos puoduku ir pagalvojau, kiek daug visko jau nuveikta mano gyvenime ir kiek dar begales padaryti liko. IR kaip nenumaldomai lekia laikas , todel puse to ko noriu - tikriausiai nespesiu...:) Bjaurus dalykas tas laikas, nes jo atsukti atgal negalima. Ir tai ka noretum pakeisti - niekada nebepkeisi. Ta, ka norejai pakartoti - ne, to paties niekada nebepakartosi. Ir lekia - laikas - kartais taip greit, kai buna gera gera, o kartais taip letai, kol lauki kad tau bus gera.:) Dabar esu tokia be proto del visko laiminga, ir jauciu kaip dienos tiesiog skrieja.... Gaila, kad nera -pause- mygtuko gyvenimo pultely.



collare



Komentarų nėra:

Rašyti komentarą