2013 m. vasario 18 d., pirmadienis

:* labas!

Negaliu patikėti, kad praėjo tiek daug laiko po paskutinio posto! Ir dar labiau neįtikėtina, kad yra žmonių, kurie vis dar apsilanko čia ir laukia manęs sugrįžtančios. :)
Aaahhh, į elektroninį paštą plaukė laiškai, įspėjantys apie komentarus po kai kuriais postais, kad kviečiat sugrįžti; užsukau čia, paskaičiau viską ir prisiminiau, kaip visgi smagu buvo rašyt:) Nežinau ar grįžau ilgam, nors tiesą pasakius nežadėjau grįžt iš viso.:) Bėda - idėjų trūkumas; tikrai net neįsivaizduoju, apie ką rašyti, kad jus sudomintų, o pilstyti iš tuščio į kiaurą irgi nesinori...:)  Ne mažiau man gyvenimą gadinanti priežastis - tai (turbūt ne mane vieną kamuojanti) laiko stoka. Visgi mokykla sugeba atimti visa mano laisvalaikį. Nors dabar turiu kelias laisvas dienas, bet be sustojimo svajoju apie vasaros atostogas.. Gerai, ne vien dėl laisvo laiko, bet ir dėl šiltų orų, kurių taip beprotiškai pasiilgau. Visada džiaugiuosi sniegu, kai sninga gražiai ir lauke nėra šlapia (na, maždaug panašiai kaip dabar už lango) na, bet atsiprašau, viskas turėtų būti su saiku. Pradedu prieiti prie minties, kad žiema niekada nesibaigs..

Tik ką praėjo Šv. Valentino diena.. Tiesą pasakius, visus šešiolika metų jos nekenčiau ir man atrodė pati 'lieviausia' šventė, kokia tik gali būti. Na tikriausiai viso to priežastis, kad visada 'valentynkę' sutikdavau viena ir šiaip.. geriau pagalvojus - juk jei myli žmogų, turėtum jį mylėti kiekvieną dieną, o ne prisiminti tik per vasario 14-tąją. BET! Šiais metais tikrai jos laukiau ir tikrai labai norėjau nustebinti vieną žmogelį. Ar pavyko, nežinau, tikiuosi, kad taip, tačiau pati buvau nežmoniškai nustebinta (staigmenas aš dievinu, o ypač tas apie kurias net nebūtum pagalvojus...) ir net dabar rašau su šypsena! Kas buvo, kaip buvo, girtis nesinori, nes pradedu prieiti išvadą, kad aplinkui vien žmonės, kurie laukia kada tau bus blogai, o gerus dalykus praleidžia su baisiausiu pavydu ir negatyviomis mintimis. Kam man to reikia?, savo laime išmokau džiaugtis su savim! Bet apie tai galbūt brūkštelėsiu kitąsyk. 

O dabar.. Ačiū, kad manęs nepamiršot, bučkis, gerai praleiskit likusią diena!


3 komentarai:

  1. net nezinai, ko gero, kad JAU esisaunuole. vien uz tai,kad sugebi daryti tai ka darai ir sugebi netgi puikiai. juk tau tik 16 metu... mintys puikios, destai jas puikiai, o visko gyvenime ismokstama ir mokedamas viska nieks negime.sekmes , sekmes, sekmes...

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kaip nuostabu skaityt tokius komentarus. Ačiū Tau labai, kad ir kas bebūtum! Siunčiu didžiausią bučkį, ir dar kart dėkoju, kad privertei nusišypsoti:)

      Panaikinti