O iš tikrųjų įrašiukas visai ne apie tai! Ir pati turėjau tokių minčių ir kažkas anonimiškai paprašė, jog parodyčiau, kas mano rankinėje. Iš dalies, atrodo labai jau asmeniška, nes dažniausiai tašėj būna sukrautas visas mano gyvenimas, bet, kadangi šiuo metu ten ypatingai tuščia ir nėra nieko asmeniško - galiu pasidalinti ir su jumis!
![]() |
- Kosmetinė. Visada keliauja su manim, nors beveik niekada jos turinio nenaudoju išėjus iš namų (apart blizgius).
- Pirštinės. (Gerai, jų čia kaip ir neįmanomą gerai įžiūrėti:( )
- Kvepalai.
- Piniginė.
- Rankų kremas. Ypač pavasarį, kai vis dažniau pirštinės atsiduria rankinėje, o ne ant rankų - rankytės pyksta ant manęs:(
- Servetėlės:D Į kosmetinę man netelpa, o jei jau rodau visą tašės turinį, tai viską ir reikia rodyti, ane?:D
- Telefooonas. Mylimas BlackBerriukas:)
- Akiniai.
Kosmetinė.. Šiaip čia pagrindiniai man reikalingi dalykėliai, kuriuos naudoju kasdien. O blizgesiai.. Jo, niekada neišsirenku, kurio man reikia labiausiai, tai ir keliauja su manim, kone, pusė turimų :)
Pati didžiausia mano meilė, kurią labai taupau ir saugau. Carolina Herrera 212 New York.
Na štai, patys matot, kad nieko ypatingo nesinešioju. Dažniausiai be visų šių dalykų dar būna be galės buteliukų vandens, kremų, maišiukų; megstiniai, maistas ir kitos nesąmonės.:)
O dabar einu toliau šildytis prie lango, Jums - geros dienos !




Šaunus blogas, tik nuotraukose truksta kokybės. ją gali išgauti fotografuodama naturaliame apšvietime, arčiau lango. Sekmės!
AtsakytiPanaikintiAciu!:)
Panaikinti