2013 m. balandžio 3 d., trečiadienis

whats-in-my-bag

Kaip gyvenat, draugai? Aš tai džiaugiuosi saulės spinduliais, šildančiais pro langą, ir meldžiuosi, kad ji pasirodytų ir penktadienį, per gimtadienį, nors prognozės praneša tik "stiprų sniegą" ir ūkanotą dangų. "Smagu" gimti pavasarį, jei jį išvis galima vadinti pavasariu:)

O iš tikrųjų įrašiukas visai ne apie tai! Ir pati turėjau tokių minčių ir kažkas anonimiškai paprašė, jog parodyčiau, kas mano rankinėje. Iš dalies, atrodo labai jau asmeniška, nes dažniausiai tašėj  būna sukrautas visas mano gyvenimas, bet, kadangi šiuo metu ten ypatingai tuščia  ir nėra nieko asmeniško - galiu pasidalinti ir su jumis!


Mano bagažas! Telpa čia viskas. Turbūt, bėdai esant, sutalpinčiau ir pusę savo spintos. Iš tiesų, ji niekuo neypatinga, bet tuo ir žavi mane:) 


  1. Kosmetinė. Visada keliauja su manim, nors beveik niekada jos turinio nenaudoju išėjus iš namų (apart blizgius).
  2. Pirštinės. (Gerai, jų čia kaip ir neįmanomą gerai įžiūrėti:( )
  3. Kvepalai. 
  4. Piniginė.
  5. Rankų kremas. Ypač pavasarį, kai vis dažniau pirštinės atsiduria rankinėje, o ne ant rankų - rankytės pyksta ant manęs:(
  6. Servetėlės:D Į kosmetinę man netelpa, o jei jau rodau visą tašės turinį, tai viską ir reikia rodyti, ane?:D
  7. Telefooonas. Mylimas BlackBerriukas:)
  8. Akiniai.


Kosmetinė.. Šiaip čia pagrindiniai  man reikalingi dalykėliai,  kuriuos naudoju kasdien. O blizgesiai.. Jo, niekada neišsirenku, kurio man reikia labiausiai, tai ir keliauja su manim, kone, pusė turimų :) 



 Kai pavasarinė saulytė netikėtai išlenda pro pūgas ir visgi pasirodo, be akinių nebelabai ir įmanoma, ypatingai, kai dar yra sniego, kuris atspindi šviesą. Taigi, akiniai visada su manim, jei netyčia jų prireiktų. Žiauuuuuriai myliu šitą dėklą. Vasara kvepia, o akiniams nėra šansų sulūžt:) 


Pati didžiausia mano meilė, kurią labai taupau ir saugau. Carolina Herrera 212 New York. 



Na štai, patys matot, kad nieko ypatingo nesinešioju. Dažniausiai be visų šių dalykų dar būna be galės buteliukų vandens, kremų, maišiukų; megstiniai, maistas ir kitos nesąmonės.:)

O dabar einu toliau šildytis prie lango, Jums - geros dienos !



2 komentarai:

  1. Šaunus blogas, tik nuotraukose truksta kokybės. ją gali išgauti fotografuodama naturaliame apšvietime, arčiau lango. Sekmės!

    AtsakytiPanaikinti