Prieš savaite sukakojo (:D) taip ilgai lauktas 17-ka! Buvau parašiusi ilgą įrašą, nupasakojantį apie visą gimimo dieną su visomis smulkmenomis, bet tada pagalvojau, kad per daug aplink piktų žmonių ir nelabai norisi, kad pavydas ar blogos emocijos būtų išreikštos manajai dienai. Bet keliais žodžiais apibūdinant - dienos (visos trys:D) buvo TOBULOS. Jaučiausi neapsakomai mylima ir nebuvo nieko apart milijonus staigmenų. Buvau įsitikinusi, kad gimtadienis bus siaubingas, bet klydau - jis buvo geriausias per visą mano trumpą gyvenimą ir abejoju, ar dar kuris jį pranoks.:)
Įmetu keletą nuotraukėlių..
![]() |
| 12 valanda nakties... |
![]() |
| Meilė |
![]() |
| Nusikriokusios ir su nubėgusiu tušu:) Mano gyva staigmena, netikėtai atvažiavusi pas mane iš Šilutės, kad pasveikintų su gimtadieniu:))) MYLIU, GYTE! |
Dar viena nereali gimtadienio dovana: Viena panelė, dirbanti www.grožioguru.lt pasiūlė pradėti rašyti blogą būtent tame tinklapyje. Man tai didžiulė garbė ir dar ir dabar negaliu atsigauti gavusi tokį pasiūlymą. Būtent šiandien buvo įkeltas mano pirmasis, prisistatymo, įrašas ir ahhhhh! Netveriu savajame kaily! Pažadu - neišduosiu ir nepamiršiu šio blogo! Kartais čia įkeltus įrašus galėsite rasti TEN, kartais atvirkščiai, o kai kada įrašai bus visiškai skirtingi. Taigi pristatau Jums - www.grozioguru.lt/blogas/collare ir tris kartus VALIO (valiovaliovalio) naujai pradžiai.!
P.s. Kadangi jaučiuosi kaip orų mergaitė, nes pastebėjau, kad kiekviename įraše paminiu orus, tai noriu su Jumis pasidžiaugti, kad praneša PAVASARĮ!!! (ta prasme, orus, primenančius tikrą pavasarį) Laukiu nesulaukiu, tikiuosi greit galėsim į šoną mesti storus paltus ir šalikus:)
Gero savaitgalio!!!! BUČIUOJU!






Komentarų nėra:
Rašyti komentarą