Tiesiog negaliu nustoti šypsotis! Termometro stulpeliu kylantis raudonas brūkšnelis dienas daro tiesiog tobulomis. Nejaugi pagaliau sulaukėme pavasario (o gal reikėtų sakyti vasaros)?
Šiltų dienų laukiau ne tik todėl, kad juodai užkniso sniegas ir minusinė temperatūra (kitaip sakant, iš kiemo niekaip neišeinanti žiema, kurią seniau (iki šių metų) taip mylėjau), jų laukiau ir dėl vieno pirkinio, kurį laiką kabėjusio mano spintoje ir laukusio savo eilės. Taiiiiigi, noriu pristatyt jums savo naująjį tamsiai mėlynos spalvos, militaristinio stiliaus, pavasarini paltuką, kurį taip dievinu... Galiu drąsiai teigti, kad tai pats mylimiausias ir geriausias mano pirkinys!
Kadangi pagaliau lauke takeliai sausi ir nebeslidūs, žieminius batus palieku ilsėtis iki kitos žiemos (tikiuosi ne greit ateinančios) ir vaduoju juos savo mylimomis platformomis.
Bučkis!


Jei nepaslaptis, kur radai pirkti tokį nuostabų paltuką? ;/
AtsakytiPanaikinti