2013 m. vasario 21 d., ketvirtadienis

trečiadienis Vilniuje

Vakar turėjau progą apsilankyti Vilniuje. Oras, tiesą pasakius, buvo 'nekažką', bet eilinį kartą, važiuodama namo ištisai galvojau, kaippppp aš noriu ten gyventi.
Nesakau, kad Šiauliuose yra blogai. Tiesiog čia kaip didelis kaimas, kuriame visi vieni kitus žino ir pažįsta, bei dydžio yra tokio, kad gali išvažinėti visą miestą skersai išilgai per valandą ar dvi. Ir veikti čia siaubingai nėra ką. ( S I A U B I N G A I ).
Vilnius, atrodo, toje pačioje Lietuvoje, bet asmeniškai man, ten gyvenimas atrodo visiškai kitoks. Žmonės kažkokie labiau atsipalaidavę, aplamai, daug visokių neformalų, ar žmonių, kurie nebijo rengtis, kaip nori JIE. Ir manan taip nesveikai patinka tas didmiestiškumas:) O ką labiausiai dievinu, tai SENAMIESTĮ. Ar vasara, ar žiema - nesvarbu, visada ten žiauriai gražu:)
Kažkur šalia Rotušės, yra viena senamiesčio dalis, kurioje visada stovi tik prabangūs automobiliai, vyrai vilki tik kostiumais ir aptarinėja reikalus kavinėse prie pravertų  'apple' kompiuterių, o moterys žiemą vaikšto tik su kailiniais iki žemės:) Va pro būtent šį skersgatvį visuomet einu lėčiausiai. Pavydėtinas gyvenimas, bet kada nors pati tokį turėsiu.
Aišku, negaliu nepaminėt, kad Vilniečiams pavydžiu prekybos centrų:) Galų gale, vien jau Vilniaus Akropolį gali rasti, ko nori, ne taip kaip pas mus (tėra kelios parduotuvėlės).
Reziume - nenoriu, kaip daugelis lietuvių, baigus mokslus kuo greičiau bėgti iš Lietuvos, nes ir čia yra tokių miestų, vietų, dėl kurių norisi pasilikti. Ko labai labai noriu - gyventi Vilniuje:) Na, kada nors.



















(nuotraukų beveik nėra (apart iš autiko:D) nes buvo šaaaaltaaaaa kažką fotkint:) )

4 komentarai:

  1. Na,Vilniuje taip pat visi bent jau mazdaug vieni kitus pazysta,bent jau savo amziaus tarpe ,tai kad nemanyk,kad pabegsi nuo pazystanciu tave zmoniu ;D Lietuva kaip kaimas, bet tikiuosi svajone issipildys :) Vilnius isties nuostabus miestas

    AtsakytiPanaikinti
  2. Mano sprendimas gyventi ir mokytis Vilniuje buvo pats geriausias iš visų bet kada padarytų sprendimų :) Todėl sveikinu, jog turi tokiąpat svajonę ;)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Belieka stengtis ir tikėtis, kad tokioms svajonėms bus lemta išsipildyti:)

      Panaikinti