Ketvirtadienio vakarą leidau Romuvos gimnazijos šimtadienio renginy, kuriame turėjau progą pažiūrėt, kaip mano pats tobuliausias berniukas šoka ir vaidina spektakly:))))
Spektaklis gražus, mano meilė kaip visada pasakiškas, o man belieka laukti porą metų, kad galėčiau dalyvauti ir savajam šimtadieny!!:)



Komentarų nėra:
Rašyti komentarą