2013 m. kovo 2 d., šeštadienis

kaikam liko 100!

Ketvirtadienio vakarą leidau Romuvos gimnazijos šimtadienio renginy, kuriame turėjau progą pažiūrėt, kaip mano pats tobuliausias berniukas šoka ir vaidina spektakly:))))
Spektaklis gražus, mano meilė kaip visada pasakiškas, o man belieka laukti porą metų, kad galėčiau dalyvauti ir savajam šimtadieny!!:)



Komentarų nėra:

Rašyti komentarą