Pagaliau po truputį jaučiasi pavasaris, tiesa, sako neilgam. Tai reikia džiaugtis, kol vėl šalčiai neužpuolė. Net keltis ryte kažkaip daug lengviau, ir į mokyklą eiti smagiau, nors tolimos keliones netenka patirti, kai mokykla už trijų žingsnių nuo namų:) Bet vis dėlto taaaaaaaaaaip smagu, kai saulė pagaliau pradėjo mažiau slapstytis, norisi lįsti į lauką ir kuo mažiau sėdėti namuose. Pagaliau ir aš pajutau tą norą atsinaujint, lėkt į parduotuvę, kažką keisti, kažkuo atsinaujinti. Visgi pavasaris veikia:) Tik būtų gerai, kad pinigų puodynė iš kur nors nukristų:) Gaila, kad yra atsiranda dalykų, kurie numuša pavasarinį džiaugsmą ir galiausiai tenka eit miegot su skaudančia širdim. Bet nieko, viskas praeina, praeis ir visokios nesąmonės kartų su paskutiniais žiemos šalčiais.
Šiandien Kovo 8-toji! Sveikinu, Jus, gražuolės, su moters dieną.:) Nenustokit šypsotis ir džiaugtis gyvenimu:) Žinau, būti panele žiauriai užknisa, tam yra begalės priežasčių, tačiau kartais moteriškumas turi ir tam tikrų privalumų:))) Būkit laimingos ir džiaukitės savo diena:) O aš einu kept pyragą, gal nors tai pakels nuotaiką.:) Bučkis!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą