2013 m. kovo 27 d., trečiadienis

Vakaras su švelniu itališku desertu "Panakota"

Esu siaubinga saldumynų mylėtoja ir nieko sau dėl to negaliu padaryti. Ta proga noriu su Jumis pasidalinti vienu be proto paprastu, bet tuo pačiu be galo skaniu deserčiuku, kuriuo dažnai mėgstu palepinti save ir namiškius. Nuotraukos, žinoma, kaip visada - nesugeba atskleisi realybės vaizdo ir tuo labiau skonio, ypač, kai yra darytos pasitelkiant išmaniuoju telefonu (apmaudu, bet juo darytos nuotraukos išgauna geresnį vaizdą nei turimu fotoaparatu).

2 itališkas deserto "Panakota" porcijoms reikės :
  • 1 stiklinės grietinėlės (30proc.)
  • 50g. cukraus
  • 1 šaukšto želatino
  • Poros šaukštų vandens
  • Šaukštelio vanilinio cukraus
  • Trintų braškių
  • Kivių, bananų ar bet kokių kitų norimų vaisių  papuošimui 


  •  Pirmiausia želatiną reikia užpilti šaltu vandeniu ir palikti valandai išbrinkti. (aš palieku gal pusvalandžiui (nes neturiu kantrybės laukt valandą), bet viskas man puikiai spėja išbrinkti ir per pusvalandį). Po to pašildyti vandens vonelėje ar mikrobangų krosnelėje, kol ištirps.



  •  Grietinėlę reikia įpilti į puodą, suberti cukrų ir vanilinį cukrų, maišant užvirinti. Tadaaaa sumažinkit ugnį, įpilkit ištirpintą želatiną ir GERAI išmaišykit. Bet nebevirinkit:)


  • Gautą masę išpilstykit į formeles ar stiklines ir įdėkit į šaldytuvą 3-4 valandoms sustingti (nors  man gerai sustingsta ir per porą valandų).

 

  • Prieš pateikiant jau sustingusia masę, užpilkit trintomis braškėmis ir papuoškit vaisiais. (Kadangi aš esu super faina ir  esu alergiška kiviams - puošiu banano riekutėmis).





Vuolaaaaa!! Skonis iš tikrųjų geras, o šitą "Pinakotą" galėčiau drąsiai rašyti į "Top10 skanumynai, gaminami namie".

Gero likusio vakaro!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą