2 itališkas deserto "Panakota" porcijoms reikės :
- 1 stiklinės grietinėlės (30proc.)
- 50g. cukraus
- 1 šaukšto želatino
- Poros šaukštų vandens
- Šaukštelio vanilinio cukraus
- Trintų braškių
- Kivių, bananų ar bet kokių kitų norimų vaisių papuošimui
- Pirmiausia želatiną reikia užpilti šaltu vandeniu ir palikti valandai išbrinkti. (aš palieku gal pusvalandžiui (nes neturiu kantrybės laukt valandą), bet viskas man puikiai spėja išbrinkti ir per pusvalandį). Po to pašildyti vandens vonelėje ar mikrobangų krosnelėje, kol ištirps.
- Grietinėlę reikia įpilti į puodą, suberti cukrų ir vanilinį cukrų, maišant užvirinti. Tadaaaa sumažinkit ugnį, įpilkit ištirpintą želatiną ir GERAI išmaišykit. Bet nebevirinkit:)
- Gautą masę išpilstykit į formeles ar stiklines ir įdėkit į šaldytuvą 3-4 valandoms sustingti (nors man gerai sustingsta ir per porą valandų).
- Prieš pateikiant jau sustingusia masę, užpilkit trintomis braškėmis ir papuoškit vaisiais. (Kadangi aš esu super faina ir esu alergiška kiviams - puošiu banano riekutėmis).
Vuolaaaaa!! Skonis iš tikrųjų geras, o šitą "Pinakotą" galėčiau drąsiai rašyti į "Top10 skanumynai, gaminami namie".
Gero likusio vakaro!






Komentarų nėra:
Rašyti komentarą