Kas naujo mano fronte? Nelabai kas, nebent vienas dalykas (verčiantis savimi kol kas labai didžiuotis) - pradėjau sportuoti. Be to labai džiaugiuosi, kad salėje lankosi tik moterys, kažkodėl daug maloniau sportuoti!
Pagalvojau, kad su Jumis galėčiau pasidalinti dalykais, kurie MAN padeda pradėti ir nepasiduoti sportuot, kas šiaip svarbu MAN, ir kokios MANO taisyklės (be to, kas privertė patuštint piniginę ir vis dėlto užsirašyti klube) .
- Pasižiūrėkit aplinkui, kiek daug panelių vaikšto su tobulais kūnais, o dabar pasižiūrėkit į save. Nejaugi jaučiatės gerai ir nenorėtumėt atrodyt už tą žavią panelę???
- Juk sėdite prie kompiuterių ištisas valandas. Jei sėdite feisbuke, tai bent apsilankykit grupėse, kuriose dalinami įvairiausi patarimai norinčioms turėti dailesnį kūną, užsukit į tumblr - į paieškos langelį įvedę keletą žodžių, susijusių su tobulu kūnu, sveika mityba- išvysit daug visko, kas būtent mane ir privertė nueiti į salę:)
- Kuo dažniau pažiūrėkite į save veidrodyje su kuo mažiau drabužių:)
- Prisispausdinkit daaaaug visokių paveiksliukų (gražių panelių kūnų, maisto taisyklių ir pan.) ir pasikabinkite labai gerai matomose vietose, kad dažnai užkliūtų už akies.
- Yra sakoma, kad reikia nusipirkti per mažą drabužį, kad tai būtų paskata sportuoti. Tačiau aš manau, kad geriau jau nusižiūrėti mažą drabužėlį parduotuvėje ir tiesiog dėl jo stengtis. O be to kai kurie drabužiai tinka tik lieknutėms - taigi???
- Rinkitės sporto salę netoli namų. Šitą išbandžiau ne kartą - veikia:)
- Rinkitės salę, kurioje jaustumėtės jaukiai.
- NEIKIT SPORTUOT VIENOS! Tempkitės kartu draugę, kuri neleistų jums tinginiauti ir pasiduoti.
- Sportinė apranga... Mano manymu, tai labai labai svarbu:) Juk ir noras pakils, kai turėsite naujas kelnes, skirtas sportui:))
- Muzika! Jei salėje negroja muzika arba ji jums nepatinka - būtinai pasiimkite ausinukus, kai kurios dainos tiesiog padeda iškęsti paskutines minutes ant bėgimo takelio.
- Ištisai save įtikinėkite, kad jums puikiai sekasi, kad jūs jau matote rezultatus. Patikėkite tuo. Yra toks dalykas, kaip pasąmonės galia ir ji tikrai veikia.
- Vietoj bandelės į mokyklą įsidėkite vandens buteliuką:)
- Rašykit į sąsiuvinį, ką suvalgėte per dieną, bet sąžiningai. Gal pačioms pradės graužti sąžinė, kad sukimšot torto gabalą ir jūsų pastangos (pvz. ant bėgimo takelio) nuėjo perniek:)
- O svarbiausia - tiesiog LABAI NORĖKIT. Ir aš tikiu, kad jums pavyks.
Pasidalinu keliais paveikslėliais, gal sugundys ir privers pagalvoti "o gal reikėtų pradėti?":)







sveikagal galetum parasyti apie sveika mityba,sveikus uzkandzius ir t.t
AtsakytiPanaikinti