Aš taaaaaaaaip džiaugiuosi atėjusiu pavasariu, kad tiesiog netveriu savo kaily. Nėra šilta, tas iš tikrųjų žudo. Norisi kuo greičiau mesti į šoną visas storas striukes ir šalikus, atrodančius kaip padangas; Noriu kuo greičiau išsitraukti visas sukneles, šortus ir mirt nuo karščio (na jau geriau, nei kaip dabar susiviniojusi į chalatą ir guliu po dvejomis kaldromis....:)). Bet vis dėlto dabar džiaugiuosi, kad dažniausiai rytais prabusti padeda saulė, spiginanti pro langą! Kol būni namie, iš vis atrodo, kad lauke yra vasara. Saulė prišildo namus, o dar tas apgavikas termometras, kuris pritaisytas vietoje, kur spigina saulė - ištisai rodo +20:) Gaila, kad išėjus į lauką, tenka iš rankenuko kuo greičiau trauktis pirštines ir šalikus ir vos ne bėgti, nes atrodo, kad numirsi iš šalčio, kaip Rose su Džeku iš filmo Titanikas:))))))
Kai kažkuriame įraše kalbėjau apie tai, kaip mane užvaldė noras atsinaujinti... tai jo:) Išleidau visas turėtas santaupas, ir mąstau, kokį pinigų medį dar užsiauginti, kad kokie keli šimtukai nukristų:) Nebegalima man nei internetinėse parduotuvėse lankytis, nei po prekybos centrus vaikščioti - norisi visko visko, visko visko reikia, dar niekada nėra taip buvę. Bet galiausiai, vis tiek neturiu, ką apsirengti:)
Dabar 15:10, o aš vis dar savo šiltoj lovoj. Priežastis - šeštadienis ir ką tik prasidėjusios, nesveikai lauktos atostogos. Pagaliauuuu, po visų tų kvailų lietuvių kalbos įskaitų, dėl kurių tiek nervinausi, jaudinausi ir ėjau iš proto.
Ah, pats svarbiausias mano gyvenime dalykas yra miegas, ir kai jo gaunu tiek kiek noriu - būnu laimingiausias vaikas pasaulyje, nepaisant to, kad pramiegu visą dieną. Dėl to ir myliu atostogas, nes miegu kiek širdis geidžia..:) Iš tiesų, pati sau pavydžiu prasidėjusių atostogų.. Pagaliau galėsiu pradėti žiūrėti serialą, kurį jau turiu parsisiuntusi gal du mėnesius, bet neturėjau laiko pradėti žiūrėt.. Galėsiu nusipirkti žurnalą ir perskaityti kokią knygą.. Galėsiu puse dienos praleist karštoj vonioj. Naktinėti tumbleryje bei ištempti bent iki 02.00 nakties neužmigusi.. Arba paprasčiausiai galėsiu NIEKO NEVEIKTI:)
Toms, kurios dabar suka galvas ką veikti namie, kai lauke -6C ar šiaip neturinčioms ką veikti siūlau prisipilti pilną vonią vandens su DAUG putų, nusinešti gerą knygą ir skaityti gulint joje.:)) Tą daryčiau ir pati, bet pažadėjau susitikti draugei prie kavos puoduko.
Bučkis, mielosios ir mielieji, gerų atostogų, ar bent jau gero savaitgalio:)

gal galetum parasyri straipsni apie sporta ar dailias kuno linijaS?
AtsakytiPanaikintiPasistengsiu ką nors sugalvoti:)
PanaikintiPrieš porą dienų būdama darbe pagalvojau apie Tave. Prisiminiau mergaitę, su kuria labai daug nebendravom, bet ją sutikus net šilčiau širdutėj pasidarydavo. Ir prisiminiau vieną savo gimtadienį. Gavau nuo tos mergaitės saldainių ir laiškelį, kuriame parašyta, kaip labai ta mergaitė mane myli, kokia aš jai svarbi ir jog ji (laaabai netikėta) norėtų būti panaši į mane. Ir tada, ir dabar pagalvojau: dėl tokių žmonių ir reikia stengtis, dėl tokių žmonių reikia dirbti ir gyvenime daug pasiekti. Dėl Tavęs, mieloji, taip ir darau :* (Susigraudinau ;D ) Kaži, kur dabar tas laiškas... (Gal Šiauliuos?) Labai norėčiau jį dar kartą paskaityti ir pasisemti tokio lengvo 'įkvėpimo'. Myliu ir džiaugiuosi, kad tokia šauni mergina išaugai :*
AtsakytiPanaikintiIevute!!! Kaip plačiai privertei nusišypsoti ir kaip iš kart diena pasidarė nuostabi. Tiesą pasakius, buvau įsitikinusi, kad senai esi mane pamiršusi ir mažiausiai tikėjausi rasti čia tavo žinutę:) Kaip gera girdėti tokius žodžius! Visada Tavimi be galo žavėjausi ir norėjau turėti bent keletą tokių savybių, kurias turi tu:)) Labai labai ačiū, kad prisiminei mane, taaaaaaaaaaaip malonu! Jei galėčiau - dabar stipriai apkabinčiau. Myliu!
Panaikinti