2012 m. liepos 24 d., antradienis

Piknikas Roziu parke

Siaaaandien turejom ziauriai smagu piknikiuka Rociu parke. Na gerai, roziu dabar per daugiausia nebuvo (primenu, cia dabar ziema!:( ) bet vistiek buvo smagu! Kadangi, kaip ir darbo diena, tai zmoniu beveik nebuvo taip pat, todel buvo ramu ir jauku:) Prisisedejom, prisijuokem, prisivalgem kinieciu gaminta sushi:) Prie antradienio galiu padeti rieeeeebu pliusa!:D





collare

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą