Siaaaandien turejom ziauriai smagu piknikiuka Rociu parke. Na gerai, roziu dabar per daugiausia nebuvo (primenu, cia dabar ziema!:( ) bet vistiek buvo smagu! Kadangi, kaip ir darbo diena, tai zmoniu beveik nebuvo taip pat, todel buvo ramu ir jauku:) Prisisedejom, prisijuokem, prisivalgem kinieciu gaminta sushi:) Prie antradienio galiu padeti rieeeeebu pliusa!:D
collare
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą