Vakar turejau proga, papietauti Pietu Afrikieciu restorane –
“Moyo's”. Asmeniskai man jis labai patinka savo savotiskumu. Patiekalai ir
muzika, kuri groja siame restoranelyje, zymiai skiriasi nuo kitu restoranu. Padavejai, zinoma, tik juodaodziai. Moteru galvas puosia plunksnu
‘kepureles’, o visu padaveju veidus puosia dazais ismarginti rastai, ir jeigu
tu pageidauji – jie tau taip pat ispies kazka ant veido. Pasak juos, gilioje
Pietu Afrikoje tie rastai turi savo reiksme ir yra svarbus.
Butent sis Moyo's man patinka tuo, jog yra parke. Todel netoli taves yra zasu apsuptas ezerelis, daug medziu ir daug gamtos. Tai is tiesu atpalaiduoja!:) Gero likusio savaitgalio…:)
Butent sis Moyo's man patinka tuo, jog yra parke. Todel netoli taves yra zasu apsuptas ezerelis, daug medziu ir daug gamtos. Tai is tiesu atpalaiduoja!:) Gero likusio savaitgalio…:)
*visada malonu, kai vesu vakara pasiulo silta pleda..*
collare



Komentarų nėra:
Rašyti komentarą