2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

Sestadienio popiete Moyo's


Vakar turejau proga, papietauti Pietu Afrikieciu restorane – “Moyo's”. Asmeniskai man jis labai patinka savo savotiskumu. Patiekalai ir muzika, kuri groja siame restoranelyje, zymiai skiriasi nuo kitu restoranu. Padavejai, zinoma, tik juodaodziai. Moteru galvas puosia plunksnu ‘kepureles’, o visu padaveju veidus puosia dazais ismarginti rastai, ir jeigu tu pageidauji – jie tau taip pat ispies kazka ant veido. Pasak juos, gilioje Pietu Afrikoje tie rastai turi savo reiksme ir yra svarbus.
Butent sis Moyo's man patinka tuo, jog yra parke. Todel netoli taves yra zasu apsuptas ezerelis, daug medziu ir daug gamtos. Tai is tiesu atpalaiduoja!:) Gero likusio savaitgalio…:)

*visada malonu, kai vesu vakara pasiulo silta pleda..*

collare

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą