2012 m. liepos 29 d., sekmadienis

Afrikos uzmiesty...

Sumastem kazkuria diena isvykt uz miesto, i labai labai grazu restorana. Ir is tikruju labai paliko ispudi. Tokia jau ta Pietu Afrika, per viena valanda gali pervaziuoti per jos kaip ir tris "etapus".
1)Per ta 'juodaja', tai centras. Kuriame beveik vien juodi, o i pacia pacia centro dali - niekas net nesiulo vaziuoti baltam zmogui:)
2)Per ramiaja, ir kaip as vadinu - jaukia Afrika:) Kur namai namuuuukai, gatves apaugusios medziais ir zydinciom gelem, Kavines ir kavinukes, ir daug vaiksciojanciu zmoniu. (aciu Dievui, cia ir gyvenu:))) )
3) AFRIKA Afrika.:) Kur laukine gamta, kalnaaaaaaaaaiiiii, laukai ir panasiai.
(( 4 ) galeciau ivardinti ir 4ta. zoologijos parkai ir vietos prie ju. Na ten tai tikru tikriausia Afrika. Vaziuoji automobiliu o aplinkui vaiksto liutai..:))))) )

Tai va, ta kart buvom Afrikoj numeris 3:DD Dieve, kaip ten buvo grazu:) Isvaziavus uz Johannesburgo pasimato begales tusciu kalnuu, laukai laukai ir jokiu pastatu. O is tos kavines terasos puikiai matosi visas tas vaizdas. Beet... (kaip toj dainoj apie muse..) " as turiu problema, cia gyvena... BABUNAI...." :) viskas buvo idealu, kol prie pat kavines ivaziavimo prie masinos neissoko babunai. Kokie 3:) o cia ne siaip sau bezdzionytes, uz mane jos gerokai didesnes ir yra beproto plesrios. Taip, kad nuvaziavusios dar gera laiko tarpa prasedejome automobily, kol neatejo juodukai musu palydeti..:) ahh,,, se tau ir afrika:))))








Komentarų nėra:

Rašyti komentarą