Gossip girl... hm. Geriausias per 16metu matytas serjalas. Vienas is tu, kuri pradejus nori ir nori dar. O sudomi gal tuo savo jaunatviskumu, intrigomis ir graziais zmonemis. Nezinau, bet jauciuosi pakankamai keistai kai nebenoriu nieko kito, tik leisti pusdienius lovoje ir serija po serijos ziureti serjala. Pavyko uzkabinti net savo sese, kuri jau nebera paaugle ir is pradziu juokesi is manes:) Jeigu dar kuriai is jusu neteko ziureti sio serjalo - daug ka prarandat, siulau parsisiusti:) Trumpai ji apibudinus - KABLIUKAS. mmmm....
p.s. visai pamirsau pasakyti, kad viena is pagrindiniu priezasciu, del ko dievinu si serjala - Blair ir Chuck:)
XOXO, collare







Komentarų nėra:
Rašyti komentarą