Visada visi sako, kad, kai labai nori, nieko nera neimanomo.
Ir as, zinoma, niekada tuo netikedavau.
As dievinu saldumynus, ivairiausius saldainukus,guminukus,
vienu zodziu viska – kas saldu ir skanu. Nutella… nomnom..:) Skaniausi
patiekalai – pasta.. Makaronai, ravioles ir t.t. Viskas, kas labiausiai padeda
tapti ‘didesniai’:D Begioti as nekesdavau. O sporto saleje visada su draugem
tinginiaudavom. Valios? nee, pas mane jos niekada nebuvo:)
Bet baigesi tuo, kad mane visa tai uzkniso. Atsibodo stovet
pries veidrodi ir nervintis del to, kad galeciau atrodyti geriau, bet
neatrdodau. Pasizadejau sau per vasaros atostogas valgyti TIK sveika maista Ir
daug daug sportuoti. Nors giliai sirdy
zinojau, kad man tai neimanoma…
Ir tada kiekviena kart sau sakiau – as to nepadarysiu, as
negaliu, man neiseis. Bet as taip siaubingai norejau, as taip norejau ir taip
laukiau kada pradesiu savo sumanyma. Atskridau I Pietu Afrikos respublika. Ir ..
susiemiau. Jau praejo pusantro menesio, as maitinuosi tik sveiku maistu ir einu
I sporto sale 5kartus per savaite. Pirmu dvieju savaiciu nenoriu net
prisiminti. Pirmo begimo Johannesburgo gatvemis taip pat (cia, gatves nera
lygios kaip Lietuvoje, cia – kalnas pakalne.. o begom 4km..:) maniau mane
reikes partempti ant peciu..:) o dabar ta darau kelis kart I savaite, ir
jauciuosi puikiai. As turiu daug daugiau energijos, be sustojimo noriu visur
lekti ir viska veikti. Numeciau 5.5kg ir kiekviena diena jauciu ta nerealu
jausma, kai tavo visi dzinsai tau per dideli! Sporto klubas tapo nebe kankyne,
o dalykas kurio as labiausiai laukiu. Ir tas noras kiekviena diena daryti daugiau
ir daugiau. Reiktu didziausia ACIU pasakyti Arnui (seses vyrui), nes jis neleido
pasiduot ir kiekviena kart kartojo ir vis tebekartoja, kad as galiu. O as galiu. Visi gali, tik
reiketu ismesti tuos visus zodzius kaip “ne, neisies; ne nebegaliu; ne,
nepadarysiu” . Viskas imanoma, ka bedarytum. Reikia tik labai labai noreti. Ir NIEKADA nepasiduoti,o ir pradetu tikslu nemesti, pajutus pirmuosius sunkumus:)
collare


Saunuole :)) tai tikrai neapsakomas jausmas, kai ziuri i veidrodi ir matai save tobulejancia fiziskai ir moraliskai.! :)
AtsakytiPanaikinti