2012 m. liepos 16 d., pirmadienis

VIVA LA ESPANA!


Nesenai vyko Europos futbolo cempionatas – Euro12. Laimejo Ispaniukai. aaa!! Tiesa pasakius, net  futbola pamilau butent ju deka!:) O dabar juos ir palaikau visom keturiom. Zinoma taip pat Barcelonos komanda. Sakykite, ka norit- kad Jie aktoriai ar ju zaidimas neidomus, bet jei tie vyrukai nebutu geriausi – niekuomet nelaimetu nei Pasaulio nei Europos cempionatu. Tad, sveikinu su pergale sirgalius ir… VIVA LA ESPANA!:*


                                                                                                                collare 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą