Nesenai vyko Europos futbolo cempionatas – Euro12. Laimejo
Ispaniukai. aaa!! Tiesa pasakius, net futbola pamilau butent ju deka!:) O dabar juos ir palaikau visom keturiom. Zinoma taip pat Barcelonos komanda.
Sakykite, ka norit- kad Jie aktoriai ar ju zaidimas neidomus, bet jei tie
vyrukai nebutu geriausi – niekuomet nelaimetu nei Pasaulio nei Europos
cempionatu. Tad, sveikinu su pergale sirgalius ir… VIVA LA ESPANA!:*
collare

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą