2012 m. liepos 18 d., trečiadienis

Brumbrum..

Nezinau, ne neisvaizduoju kodel turiu tokia didele silpnybe automobiliams ir motociklams. Tikriausiai ne vienas dailus automobilis nepravaziavo palydimas mano zvilgsnio. Taip pat ir britvaaaa. Ha, idomu - visos mazos mergytes alpsta del lelyciu, o as seile varvindavau del masinyciu:) Ir turejau viena dideli kabrioleta.. o ir laiskuose Kaledu seneliui uzsimindavau apie masina arba... arba lele:( bet dabar ne apie tai. 
 Budama cia, Pietu Afrikos respublikoje, prisiziuriu tiek idealiu masinyciu kad net akys baigia isvarveti.  Kazkaip pradejau galvoti, kad galbut nuo dabar reiktu pradeti taupyti litukus, kad 18gimtadieniui pasidovanociau sau kokia tobula masinyyyte...?:) Imetu keliata savo mylimiausiuju - 

*aston martin v12 - vanquish*
 *bmw z4 roadster*
 *audi r8*
 *bugatti veyron*

mmmm......
collare

1 komentaras:

  1. Manau ten turėjo būt aston martin db9. :> Bet nieko sau panikei mašina su v12 varikliu. ;D

    AtsakytiPanaikinti