2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Meile seile!:)

Is pradziu kazkaip feisbuke netycia uzmaciau, dabar jau ir demotyvacija.lt puslapyje radau sukurta demotyvacija apie tai..

Porele, kaip porele, regis, taciau komentaras po nuotrauka tiek visus sujaudino, kad sia nuotrauka pasidalino virs 200, patinka paspaude virs 7000zmoniu. Ir net demotyvacija jau spejo sukurt:)
Cituoju komentara :
"Paciai keista pagalvojus, kad praejo tik 2 menesiai, kai nakti parasei zinute "islysk pro langa", ir sedejai ten pasitieses pleduka, prisideliojes zvakiu, prisiskynes tulpiu, grojai ir dainavai "if I was your boyfriend" :D Kai saukei po langu "pica kepsim kita syki, o dilaito nepardave" tikriausiai dar pati nesupratau, kad juokiuosi ne del to, kad juokinga, o del to, kad kazkur giliau atsirado mazyte mazyte kibirkstele. ir per ja negalejau paimt ir atsisakyti susitikti kita diena, ir dar kita, ir dar.. ir sokti vidury nakties bachata, ir kepti sumustinius, ir stebeti kaip tu isijautes ka nors pasakoji, kaip nedrysti pabuciuoti, kaip mokai mane vietoj dilaito nusipirkti "miau", kaip parasai velai vakare noriu tave pabuciuoti pries miega, ir uz penkiu minuciu parasai zinute "iseik", nors lauke lyja, salta, o as po pizamu ir apsimiegojusi.. Prisipazinsiu, kai pamates telefone senas senas nuotraukas, kuriose buves draugas is zvakiu sudeliojo sirdi, pasakei "kadanors padarysiu geriau!" , nesitikejau, kad sedesiu ant is smelio sukastu foteliu, kai aplinkuj degs zvakes, gros rami muzika, kais fondiu sokoladas, as gersiu sampana, o tu grosi musu megstamiausia daina, o kopose sedes piiilna zmoniu, stebinciu kaip as sureaguosiu i staigmena, ir saukianciu, besidziaugianciu kartu su mumis, kad tau pavyko! nesitikejau, kad kadanors busiu kam nors tokia gera, kad taip kuo nors pasitikesiu, isvis netikejau kad dar yra tokiu kaip tu, besimegaujanciu kiekviena gyvenimo akimirka, taip gerbianciu visas moteris, taip mokanciu patraukti ir suzaveti! Ir dar, neiseina is galvos man Agnutes zodziai : "dar per preita kelione Domas juokais sauke Mantvilee, myliu tave!, o per sia jau girdziu kaip tyliai y ausi kuzda "isimylejau.." 
Pasaka, nieko nepridursi. Is tikruju nemaniau, kad dar yra tokiu isradingu ir mielu bachureliu:) Ne karta esu sakiusi, kad jei tureciau galimybe buti vaikinu - visa savo demesi atiduociau panelei. Niekas nesako leisti tukstancius litu brangioms dovanoms ar gelems, kartais tereikia trupuuuucio isradingumo ir paprasciausiai nuosirdumo. Kodel daugelis, siomis dienomis, nesupranta, kad kiekviena diena sedeti ant to paties suoliuko apsikabinus nera labai jau smagu. Noris kazko.. stebinancio ir verciancio plaaaaciaiiiii nusisypsot. 
Jei galeciau, paspausciau sitam vaikinui ranka. Nuosirdziai. Ir ka gi, galiu tik palinket graziu graziu akimirku...:)))))))


(demotyvacijos nuoroda - http://www.demotyvacijos.lt/tai-turi-suzinoti-1539587.html)


collare

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą