Budama cia, Pietu Afrikos respublikoje, prisiziuriu tiek idealiu masinyciu kad net akys baigia isvarveti. Kazkaip pradejau galvoti, kad galbut nuo dabar reiktu pradeti taupyti litukus, kad 18gimtadieniui pasidovanociau sau kokia tobula masinyyyte...?:) Imetu keliata savo mylimiausiuju -
*aston martin v12 - vanquish*
*bmw z4 roadster*
*audi r8*
*bugatti veyron*
mmmm......
collare




Manau ten turėjo būt aston martin db9. :> Bet nieko sau panikei mašina su v12 varikliu. ;D
AtsakytiPanaikinti