2012 m. liepos 24 d., antradienis

Kai labai nori - nieko nera neimanomo.


Visada visi sako, kad, kai labai nori, nieko nera neimanomo. Ir as, zinoma, niekada tuo netikedavau.

As dievinu saldumynus, ivairiausius saldainukus,guminukus, vienu zodziu viska – kas saldu ir skanu. Nutella… nomnom..:) Skaniausi patiekalai – pasta.. Makaronai, ravioles ir t.t. Viskas, kas labiausiai padeda tapti ‘didesniai’:D Begioti as nekesdavau. O sporto saleje visada su draugem tinginiaudavom. Valios? nee, pas mane jos niekada nebuvo:)

Bet baigesi tuo, kad mane visa tai uzkniso. Atsibodo stovet pries veidrodi ir nervintis del to, kad galeciau atrodyti geriau, bet neatrdodau. Pasizadejau sau per vasaros atostogas valgyti TIK sveika maista Ir daug daug sportuoti.  Nors giliai sirdy zinojau, kad man tai neimanoma…

Ir tada kiekviena kart sau sakiau – as to nepadarysiu, as negaliu, man neiseis. Bet as taip siaubingai norejau, as taip norejau ir taip laukiau kada pradesiu savo sumanyma. Atskridau I Pietu Afrikos respublika. Ir .. susiemiau. Jau praejo pusantro menesio, as maitinuosi tik sveiku maistu ir einu I sporto sale 5kartus per savaite. Pirmu dvieju savaiciu nenoriu net prisiminti. Pirmo begimo Johannesburgo gatvemis taip pat (cia, gatves nera lygios kaip Lietuvoje, cia – kalnas pakalne.. o begom 4km..:) maniau mane reikes partempti ant peciu..:) o dabar ta darau kelis kart I savaite, ir jauciuosi puikiai. As turiu daug daugiau energijos, be sustojimo noriu visur lekti ir viska veikti. Numeciau 5.5kg ir kiekviena diena jauciu ta nerealu jausma, kai tavo visi dzinsai tau per dideli! Sporto klubas tapo nebe kankyne, o dalykas kurio as labiausiai laukiu. Ir tas noras kiekviena diena daryti daugiau ir daugiau. Reiktu didziausia ACIU pasakyti Arnui (seses vyrui), nes jis neleido pasiduot ir kiekviena kart kartojo ir  vis tebekartoja, kad as galiu. O as galiu. Visi gali, tik reiketu ismesti tuos visus zodzius kaip “ne, neisies; ne nebegaliu; ne, nepadarysiu” . Viskas imanoma, ka bedarytum. Reikia tik labai labai noreti. Ir NIEKADA nepasiduoti,o  ir pradetu tikslu nemesti, pajutus pirmuosius sunkumus:)  



collare


1 komentaras:

  1. Saunuole :)) tai tikrai neapsakomas jausmas, kai ziuri i veidrodi ir matai save tobulejancia fiziskai ir moraliskai.! :)

    AtsakytiPanaikinti